Takhle bude vypadat Moto Z2 Play: půjde ve stopách svého předchůdce?

Společnost Lenovo v letošním roce představí nástupce smartphonů řady Moto Z, které ve světě mobilních zařízení zaujaly modulární konstrukcí. Během roku vznikla spousta zajímavých přídavných MotoMods, které mají být kompatibilní i s příštími generacemi smartphonů Moto Z. Kvůli tomu Lenovo nemůže u příštích modelů příliš měnit design, jak ostatně ukazuje následující render chystaného modelu Moto Z2 Play.

Vizuálně jsou na telefonu oproti minulé generaci viditelné pouze dvě novinky – čtvercovou čtečku otisků prstů nahradila oválná varianta, a jednodiodový blesk na čelní straně bude nahrazen dvěma diodami. Displej zřejmě zůstane 5,5″, byť prostor pro jeho zvětšení na úkor okolních rámečků při zachování celkové velikosti by se určitě našel. Věříme také, že chystaná novinka přinese nějaká vylepšení u vnitřního hardwaru.

moto-z2-play

Na zamykací obrazovce telefonu na obrázku je vyobrazeno datum 8. června, což by mohl být termín premiéry nové řady Moto Z2.

Autor článku
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku