Domů » Bleskovky » Takhle bude vypadat Moto Z2 Play: půjde ve stopách svého předchůdce?

Takhle bude vypadat Moto Z2 Play: půjde ve stopách svého předchůdce?

Společnost Lenovo v letošním roce představí nástupce smartphonů řady Moto Z, které ve světě mobilních zařízení zaujaly modulární konstrukcí. Během roku vznikla spousta zajímavých přídavných MotoMods, které mají být kompatibilní i s příštími generacemi smartphonů Moto Z. Kvůli tomu Lenovo nemůže u příštích modelů příliš měnit design, jak ostatně ukazuje následující render chystaného modelu Moto Z2 Play.

moto-z2-play-exclusive

Vizuálně jsou na telefonu oproti minulé generaci viditelné pouze dvě novinky – čtvercovou čtečku otisků prstů nahradila oválná varianta, a jednodiodový blesk na čelní straně bude nahrazen dvěma diodami. Displej zřejmě zůstane 5,5″, byť prostor pro jeho zvětšení na úkor okolních rámečků při zachování celkové velikosti by se určitě našel. Věříme také, že chystaná novinka přinese nějaká vylepšení u vnitřního hardwaru.

moto-z2-play

Na zamykací obrazovce telefonu na obrázku je vyobrazeno datum 8. června, což by mohl být termín premiéry nové řady Moto Z2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. MotoMods jsou super napad, nekdo bude chtit bezdratove dobijeni pro podlozku, prida si jej, bude chtit rozsirit baterii a dalsi, takze urcite dobry napad to rozvijet a pokracovat v tom.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).