Domů » Bleskovky » Tajemná Xperia se třemi fotoaparáty na prvním obrázku

Tajemná Xperia se třemi fotoaparáty na prvním obrázku

Po internetu v současné době koluje fotografie záhadného smartphonu ze stáje Sony s trojicí zadních fotoaparátů, skleněnými zády a fialovou barvou. Výrobce ve svém portfoliu už jeden telefon se třemi zadními snímači má – konkrétně se jedná o Xperii 1. Avšak zatímco u Xperie 1 je fotoaparát umístěný uprostřed, v případě neznámého modelu jej vidíme v horním levém rohu.

Sony triple camera phone

Podle informací čínského bloggera, který si říká Zackbuks, by se měl telefon jmenovat Xperia 1v či 1s a k oficiálnímu oznámení by mělo dojít 9. července v Tokiu. Na konkrétnější specifikace si budeme muset ještě nějaký ten čas počkat. Xperia 1 byla představena letos v únoru, o jejího nástupce se tak velmi pravděpodobně nejedná – očekáváme jej totiž spíše ke konci roku, nebo na začátku toho následujícího.


Dočkáme se Snapdragonu 855?

Xperia 1v/1s by kromě trojice zadních fotoaparátů mohla nabídnout LCD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 855. V porovnání s Xperií 1 lze očekávat také o něco nižší cenu. Vyloučit nelze ani možnost, že se jedná o dvě různá zařízení.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Martin123
Uživatel
Martin123

No a na trh se dostane příští rok kdy už bude S865 :D bravo Sony, kéž bys ses poučil z chyb a začal zase normálně fungovat a nedělat hlouposti typu výdej mobil prodavej o půl roku později.

uni
Uživatel
uni

To se týkalo nástupe Xperia 1 :)

Martin123
Uživatel
Martin123

To je jedno, stejně to tak zas bude jako vždy, Sony se sam ničí.

Meow
Anonym
Meow

Ale vždyť to bylo jen pouze u xperia 1 co přišla později na trh, jiné zařízení této značky bylo vydáváno max do měsíce od přestavení

_qam_
Uživatel
_qam_

Tak Japan Display IPS displej by rozhodně potěšil. Ještě vrátit 18:9, zmenšit trochu rozměry oproti Xperii 1 a máme tu Sony jak má být a jak jsou na něj fanoušci zvyklí

Carda
Anonym
Carda

Ještě lépe 16:9 kde získáš větší displej jak s nudlí nebo ultranudlí :D

uni
Uživatel
uni

A kam to léta nikam nevedlo ?

_qam_
Uživatel
_qam_

Co nikam nevedlo? Rozhodně problém nebyl v displeji nebo poměru stran. Spíš v nekvalitním foťáku a zastaralým designem.

uni
Uživatel
uni

No to je jen jiný pohled ? Buď byl problém s designem kolem displeje nebo byl problém v displeji v designu. Buď jak buď, aktuálně mají v těle maximalizovaný displej jako všichni ostatní a zase čteme, jak je to špatně…

_qam_
Uživatel
_qam_

Já neříkám, že je to špatně. Já chci jen jiný poměr a menší displej. Třeba něco jako S10e (tedy takový větší compact)

Bohuš
Anonym
Bohuš

S10e je super do ruky. Docela mě trochu štve, že jsem vzal větší S10.

marastudna 50
Uživatel
marastudna 50

Souhlasím s qam.Skoda,že by to nemohl být něco jako Compact,ale toto by bylo moc ku prospěchu.Xperia 1 se mi líbí,jsem s ní spokojen,ale k ní by to chtělo něco jako přirozenou variantu jak parametry,tak i cenově,nebot v avizované Xperii 2 moc změn osobně nevidím,ale to je jen můj subjektivní dojem.

adolf.lisy
Anonym
adolf.lisy

Ja jsem reklamoval displej xz premium loni po necelém roce a teď to čeká xperii XZ2 compact. Takže od včera mám s10e a věřím, že to bude kvalitou lepší nástupce…. Od sony uz fakt asi není co čekat, to zamrzi, když jsem byl léta jejich fanoušek a musel jsem jít do Samsungu, kde mají aspon galaxy premium servis.