Sledujte nás na YouTube

Taháky do kapsy: Skvělý pomocník pro studenty (tip na aplikaci pro Android)

V dnešní době se k informacím dá přistupovat mnohem snadněji, než tomu bylo pár desítek let zpátky. To přijde vhod především studentům, kterým se díky tomu zásadně usnadnil život. Díky české aplikaci Taháky do kapsy je nyní ovšem ještě o chlup jednodušší. Naleznete zde totiž hromadu zápisků ze všech standardních předmětů, kterými můžete listovat a učit se tak v podstatě kdekoliv a kdykoliv.

  

Přidávat můžete i své vlastní texty a k dispozici jsou také testy například z periodické tabulky prvků či slovní zásoby anglického jazyka. Aplikace je bezplatně dostupná v Obchodě Play a své využití si v řadách studentů určitě najde.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

2 komentáře

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Dík za tip. ;)

  2. Honza (neregistrovaný)

    Dobrá aplikace, snad splní svůj účel…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *