Domů » Bleskovky » Taháky do kapsy: Skvělý pomocník pro studenty (tip na aplikaci pro Android)

Taháky do kapsy: Skvělý pomocník pro studenty (tip na aplikaci pro Android)

V dnešní době se k informacím dá přistupovat mnohem snadněji, než tomu bylo pár desítek let zpátky. To přijde vhod především studentům, kterým se díky tomu zásadně usnadnil život. Díky české aplikaci Taháky do kapsy je nyní ovšem ještě o chlup jednodušší. Naleznete zde totiž hromadu zápisků ze všech standardních předmětů, kterými můžete listovat a učit se tak v podstatě kdekoliv a kdykoliv.

  

Přidávat můžete i své vlastní texty a k dispozici jsou také testy například z periodické tabulky prvků či slovní zásoby anglického jazyka. Aplikace je bezplatně dostupná v Obchodě Play a své využití si v řadách studentů určitě najde.

Odkaz na Google Play

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

2 komentářů

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Dík za tip. ;)

  2. Honza (neregistrovaný)

    Dobrá aplikace, snad splní svůj účel…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).