Domů » Bleskovky » TAG Heuer si plácl s Googlem a Intelem: Dočkáme se luxusních hodinek s Android Wear

TAG Heuer si plácl s Googlem a Intelem: Dočkáme se luxusních hodinek s Android Wear

Společnosti TAG Heuer, Google a Intel oznámily uzavření spolupráce, jejímž cílem je uvést na trh chytré hodinky švýcarské provenience, které se nicméně budou opírat o technologie Intel a Android Wear. Dohoda představuje novou éru spolupráce mezi švýcarskými hodináři a Silicon Valley.

Během tiskové konference na pódiu vystoupili Jean-Claude Biver, prezident hodinářské divize LVMH Group a generání ředitel TAG Heuer, David Singleton, technologický ředitel Android Wear, a Michael Bell, viceprezident společnosti Intel a generální ředitel divize pro nová zařízení. Tyto firmy chtějí vytvořit příslušenství s puncem luxusu, které má na první pohled pohled vypadat jako klasické ručičkové hodinky.


Chytré hodinky na platformě Android Wear od společnosti TAG Heuer mají svým designem vycházet z modelové řady Carrera

V tuto chvíli není jasné, jak bude nový model vypadat, ale podle zákulisních informací by měly vycházet z designu hodinkové řady Carrera, kterou má značka TAG Heuer v nabídnce. Další podrobnosti nejsou v tuto chvíli a ve hvězdách zatím zůstává i termín uvedení na trh.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. jovanyy (neregistrovaný)

    Ani v textu to jeste neni spravne ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).