Domů » Bleskovky » Tablety, notebooky, hodinky i sluchátka. Samsungu unikl seznam produktů pro příští rok

Tablety, notebooky, hodinky i sluchátka. Samsungu unikl seznam produktů pro příští rok

Letošní rok se pomalu chýlí ke konci, ovšem výrobci mobilních zařízení nezahálejí a připravují produktové řady pro příští rok. Výjimkou není ani korejský gigant Samsung, který má v přípravě nejen nové smartphony, ale i spoustu zařízení z jiných kategorií. Jaké to budou, odhaluje uniklý plán.

Samsung

Tablety, notebooky, hodinky i sluchátka

Následující tabulka odhaluje nejen seznam chystaných produktů, ale i detaily o tom, kolik kusů má Samsung v plánu vyrobit a v jakých termínech. V příštích měsících se bude korejský výrobce věnovat především tabletům, kterých chce do konce příštího roku vyrobit až 33,6 milionu. Největší objem má připadat na levné modely Galaxy Tab A8 a A7 lite, ovšem ještě před nimi se zřejmě dočkáme uvedení modelové řady Galaxy Tab S8, která má čítat hned čtyři modely. Jejich výroba má začít ještě letos a probíhat až do poloviny příštího roku.

Samsung se chystá omladit i své počítačové portfolio, do kterého v druhé polovině roku přinese tři modely z rodiny Galaxy Book 2 a pak Galaxy Chromebook Go.

V druhé polovině roku také můžeme od Samsungu očekávat nové hodinky Galaxy Watch 5 a dvoje sluchátka Galaxy Buds Pro 2 a Live 2.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Na S8 Ultra, čili asi nejvybavenější tablet, včetně na míru jemu šitého příslušenství k němu dodávaného, jsem celkem zvědav. Také by se mohl jako základní set: např. tablet, klávesnice, S pen, nabíječka – prodávat v nějaké lepší verzi balení.
    Předčasná nadílka toho, na co si budeme muset počkat, ach ty nešťastné ne/áhody…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).