Domů » Bleskovky » T-Mobile představil vánoční nadílku: LTE smartphony od Samsungu a mobilní TV zdarma

T-Mobile představil vánoční nadílku: LTE smartphony od Samsungu a mobilní TV zdarma

Operátor T-Mobile už 2. listopadu spustí vánoční nabídku zaměřenou na podporu prodeje LTE zařízení a využívání mobilních dat prostřednictvím sítí čtvrté generace. V jejím rámci nabídne tři modely smartphonů s výraznou slevou. Ke každému zakoupenému smartphonu nebo tabletu s podporou LTE navíc zákazníci obdrží poukaz na dárek v podobě vánočního kapra. A aby si klienti mohli výhody LTE vyzkoušet, přináší jim operátor také Mobilní TV až do konce ledna zdarma a bez čerpání mobilních dat.

Zákazníci T-Mobile, kteří během kampaně prodlouží smlouvu nebo uzavřou novou na dva roky, si budou moci pořídit některý ze tří modelů telefonů Samsung podporujících LTE za zvýhodněnou cenu – už od 1 Kč na místě a zbytku na splátky bez navýšení.

Telefon

Cena základní

Cena se smlouvou

Nákup na splátky

Samsung Galaxy Core Prime

3 999 Kč

2 301 Kč

1 Kč + 23×100 Kč

Samsung Galaxy A3

6 999 Kč

5 751 Kč

1 Kč + 23×250 Kč

Samsung Galaxy S6 32 GB

16 799 Kč

14 951 Kč

1 Kč + 23×650 Kč

uvedené ceny jsou včetně DPH

Ke každému smartphonu nebo tabletu s podporou LTE zakoupenému u operátora od 1. 11. do 24. 12. pak zákazníci obdrží dárek – poukaz na vánočního kapra do 2,5 kg, jehož si mohou vyzvednout od 20. do 24. prosince (při pořízení těžšího kapra bude zákazník muset doplatit rozdíl za váhu). Poukázka platí u vybraných obchodních partnerů v distribuční síti společnosti Fishmarket a. s. a je omezena aktuální nabídkou jednotlivých distribučních míst, jichž je aktuálně zhruba 350. Aktuální seznam výdejních míst bude od příštího týdne k dispozici na této stránce. Nabídka se vztahuje také na majitele předplacených karet.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Smlouva s T-mobile? Jednou jsem takovou chybu udělal, ale už znovu neudělám.

    • Podle mě je jakákoliv smlouva na dobu určitou dost nevýhodná. S jednou výjimkou pro mě a to je UPC a to pouze z toho důvodu, že v místě mého bydliště je další možnost připojení pomalé a předražené ADSL případně pár předražených pomalých lokálních WIFI.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).