Domů » Bleskovky » T-Mobile v rámci 20. výročí rozdává data zdarma. Získat můžete 1 GB

T-Mobile v rámci 20. výročí rozdává data zdarma. Získat můžete 1 GB

T-Mobile slaví na podzim dvacetileté výročí a všem svým zákazníkům připraví pěknou hromadu dat zdarma. Princip je jednoduchý – první říjnový víkend si mohou všichni zájemci o volná data v aplikaci Můj T-Mobile navýšit datový limit o 1 000 MB nebo využít denní balíček zcela zdarma. Vychutnat surfovací jízdu si pak mohou až do konce zúčtovacího období (denní balíčky do 24 hod od zapnutí).

tmobile_20

Jak na data zdarma?

Navýšit si FUP v aplikaci zdarma mohou zájemci ze všech segmentů i opakovaně, a to od pátku 30. září od 22:00 do pondělí 3. října do 2:00 hodin. Uživatelé předplacených karet nebo ti, kteří v tarifu data nemají, mohou zdarma využít denní balíček (opakovaně během víkendu po 24 hodinách). K použití navýšeného objemu dojde až po vyčerpání vlastního datového limitu v tarifu nebo balíčku, volná výroční surfovací jízda končí daným zúčtovacím obdobím zákazníka.

Nabídka platí i pro uživatele služby Mobilní internet, není však slučitelná se službou Internet bez drátu a M2M tarify. Další informace o akci najdete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).