Domů » Bleskovky » T-Mobile představuje aplikaci Našim: Využívejte zákaznických benefitů

T-Mobile představuje aplikaci Našim: Využívejte zákaznických benefitů

Český T-Mobile připravil pro všechny své zákazníky novou a velmi praktickou aplikaci pro chytré telefony a tablety s jednoduchým názvem Našim. Aplikace pro zákaznický program benefitů Našim pro radost je již nyní k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android a iOS, verze pro Windows Phone se připravuje. Navíc nečerpá uživatelům žádná data z datového limitu. Zákazníci se mohou těšit také na novou nabídku slev. 

V souvislosti s touto změnou v zaměření benefitů bude ukončena úterní nabídka internetu v mobilu zdarma. Ti, kteří čerpali tuto výhodu pravidelně, však nemusí zoufat – získají od příštího týdne slevu 50 % na denní balíček až do konce srpna 2014. Mohou se dokonce připojit kterýkoliv den v týdnu jen za 12 Kč. Zákazníci, jichž se tato změna týká, budou včas informováni.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Mobilní aplikace Našim 

Nová aplikace Našim běží v tuto chvíli na telefonech s operačním systémem Android + iOS a klientům umožní pohodlnější a rychlejší využívání jednotlivých výhod. Zákazníci v ní uvidí přehledně seřazenou aktuální nabídku včetně informací o její platnosti, navíc je možné nastavit si upozornění o konci svých oblíbených výhod přímo do kalendáře v telefonu. 

 

Další slevy 

Operátor sleduje využívanost jednotlivých výhod a preference zákazníků. V reakci na poptávku pak nabídku pravidelně upravuje tak, aby škála výhod byla nejen zajímavá, ale relevantní. Na portále Našimproradost.cz je tak opět připravena spousta nových nabídek. Zákazníci mohou například aktuálně využít 23% slevu na elektroniku Sony, 50% slevy na vybrané audioknižní bestsellery z Audiolibrix.cz, a to včetně velice populárního Stoletého staříka. Dále v nabídce nechybí nabídka kvalitních vín od Wine4you pro zákazníky T-Mobile se slevou 15 %. K vínu je třeba zakousnout něco dobrého – i na to pracovníci spravující program výhod mysleli a přichystali 15% slevu na italské delikatesy od Italia in cucina. 

Na své si přijdou i příznivci kvalitního oblečení a doplňků – v nabídce nechybí sleva 20 % při nákupu zboží značky Bench, pokud útrata přesahuje 1000 Kč,nebo 15 % na řady Track Jack a Dinky Di od značky Crumpler. Velká část výhod je na portále k dispozici on-line díky e-shopům jednotlivých poskytovatelů, k benefitům se tak jednoduše dostane každý z celé České republiky.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Aplikace asi jakž takž dobrá, ale poskytované slevy jsou zatím slabota, měli by se inspirovat u O2, ten má v portfoliu daleko zajímavější věci.

    • Resp. nikoli „zatím slabota“, oni naopak cíleně sestřelili atraktivitu, cca 2 roky zpětně. Tento stav je tak jejich cílem. Dokonce udělali nějaký komunikační kanál na návrhy od uživatelů, myslím že „náhodou“ to mělo z jejich strany cca nulovou odezvu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).