Domů » Bleskovky » T-Mobile nabízí svým zákazníkům placenou verzi Evernote Premium na rok zdarma

T-Mobile nabízí svým zákazníkům placenou verzi Evernote Premium na rok zdarma

Deutsche Telekom prodloužil své partnerství se společností Evernote. Díky tomu budou moci všichni zákazníci společností skupiny DT, tedy i klienti českého T-Mobile, využívat placenou aplikaci Evernote ve verzi Premium po dobu jednoho roku zdarma. Tuto možnost lze aktivovat přímo v aplikaci. Zákazníci, kteří již využili stávající nabídku šestiměsíčního užívání zdarma, si pak mohou prodloužit bezplatné období o dalších šest měsíců, a to pomocí kupónu, který jim Evernote pošle na e-mailovou adresu zadanou při registraci. 

Aplikace Evernote slouží jako inteligentní (nejen mobilní) poznámkový blok. Uživatelům umožňuje vytváření a ukládání poznámek v textové, grafické nebo zvukové podobě a jejich sdílení s ostatními. Nechybí ani synchronizace napříč platformami a zařízeními. Verze Premium navíc přináší vyšší datový limit pro ukládání, rychlejší a komplexnější systém vyhledávání a poznámky dostupné i offline.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Přístup k Evernote Premium standardně stojí 5 euro na měsíc nebo 40 euro ročně (zhruba 1150 Kč). Nabídka Evernote Premium na rok zdarma se vztahuje na každého zákazníka T-Mobile, který si aplikaci stáhne do ledna roku 2017.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. email (neregistrovaný)

  Přišel už někomu ten email ohledně prodloužení?

 2. mrzic (neregistrovaný)

  Takže pro stávající uživatele to neplatí? Používám Evernote léta, ale ve free verzi a jsem klientem T-Mobile. V aplikaci žádný odkaz nemám.

 3. mrzic (neregistrovaný)

  Četl, ale blbě :-D

 4. V čem je placená verze Evernote lepší než Microsoft OneNote, která je součástí MS Office?

  • Dano (neregistrovaný)

   Napríklad možnosť pripomienok a priložiť akýkoľvek súbor ako prílohu. A na to aby som mal klienta Evernote nemusím mať najnovší PC s W8,ide aj na W-XP.Na bežné veci W-XP doma stále stačí.

  • Dano (neregistrovaný)

   V platenej verzii je hlavne offline prístup k poznámkam v telefóne. To zdarma nejde.

 5. Jarda (neregistrovaný)

  V mobilní aplikaci žádná extra možnost aktivace zdarma není, borec na zákaznické lince T-Mobile byl zmatený jak lesní včela, a nevěděl… ještě zkusím jestli to není někde ve webové verzi…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).