Domů » Bleskovky » T-Mobile nabídne placení na Google Play z vyúčtování nebo kreditu

T-Mobile nabídne placení na Google Play z vyúčtování nebo kreditu

T-Mobile je prvním operátorem v České republice, který umožňuje platit v obchodě Google Play přímo z vyúčtování (či z kreditu, pokud používáte předplacené Twist karty). Jedinou podmínkou je mít aktivní službu T-Mobile M-platba. Zprovoznění možnosti platit z vyúčtování se nyní zavádí a tak nemusí být dostupné všem. Jak nám však společnost potvrdila, do 14 dnů by tuto možnost měli mít funkční všichni zákazníci využívající operační systém Android. Uživatelé dalších operačních systému a sociálních síti by se brzy měli dočkat podobného systému pro platby.

 

„Nákup na Google Play bude pro naše zákazníky ještě pohodlnější, bez nutnosti zadávat někam údaje ze své platební karty. Zaplatí jednoduše v rámci vyúčtování služeb, nebo jim bude částka přímo stržena z kreditu,“ řěkl Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile, a dodal: „Věřím, že klienti tuto novinku ocení a budou ji v hojné míře používat.“

 

Google Play nabízí nepřeberné množství titulů od nejrůznějších aplikací přes hry a knihy až po více než 18 milionů hudebních skladeb. Princip nákupu v tomto internetovém obchodě zůstává stejný i při využití nové možnosti placení, pouze při výběru způsobu úhrady je třeba zvolit T-Mobile M-platbu, kterou mají (či brzy budou mít) automaticky k dispozici všichni nefiremní zákazníci. Částku pak tarifní klienti najdou ve svém vyúčtování v sekci platební služby. Z bezpečnostních důvodů činí maximální hodnota jedné transakce přes M-platbu 1 500 korun, denní limit je pak nastaven na 3 000 korun.

Tomáš Kápl

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments