TOPlist

T-Mobile MDA Pro již klepe na dveře !

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

T-Mobile MDA Pro (známý také jako HTC Universal) se začne prodávat u německého T-Mobilu již 1.září. O několik dní později se tento PPC s GSM modulem objeví k prodeji ve Velké Británii a poté i ve zbytku světa. Tato zpráva jistě potěší spousty nedočkavců na tohoto krasavce, protože původně byl prodej MDA Pro naplánován až na začátek října. Český T-Mobile zatím nevydal žádné informace o tom, zdali toto zařízení zařadí do své nabídky, ale myslím, že bychom se ho během několika následujících měsíců mohli dočkat i u nás.

MDA Pro je funkčně velmi dobře vybavený PPC, nabídne vám procesor o slušném taktu 520Mhz (Intel Bulverde), displej s rozlišením 480x640px při barevné hloubce 65000 barev. Podpora 3G sítí je samozřejmostí (evropský standard UMTS). HTC Universal komunikuje s okolím pomocí rozhraní Wi-Fi (standard 802.11b), Bluetooth, Infraport a USB 2.0. Přístupná uživatelská paměť bude 43,5MB, avšak není problém si jí rozšířit pomocí podporovaných paměťových karet typu SD/MMC.

Rozměry tohoto PPC jsou 128 x 81 x 25 mm, váží 285 gramů, což bude v kapse nebo za opaskem jistě trochu znát. Displej bude možné rozevřít úplně až o 180 stupňů. Zařízení dále nabídne dva fotáčky, jeden pro videohovory (0.3Mpx) a druhý klasický 1.3Mpx pro video a fotky. Operační systém bude nový Windows Mobile 5.0. Baterie o kapacitě 1620 mAh přístroj udrží v pohotovostním režimu úctyhodných 260hodin, doba hovoru potom až 8hodin. Předběžná cena se bude pohybovat kolem 22000,- .

Zdroj: InfoSyncWorld.com

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku