Domů » Bleskovky » T-Mobile dnes rozšířil pokrytí České republiky sítí LTE

T-Mobile dnes rozšířil pokrytí České republiky sítí LTE

Operátor T-Mobile dnes rozšířil LTE pokrytí České republiky do dalších okresů. Signál nejrychlejšího mobilního internetu operátora je nově dostupný v dalších šesti městských částech Prahy. LTE síť T-Mobile nyní mohou využívat zákazníci v částech dalších osmi okresů ČR. Konkrétně jde o Brno-venkov (Jihomoravský kraj), Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Jihlava (kraj Vysočina), Pardubice a Chrudim (Pardubický kraj), Praha-západ (Středočeský kraj) a Rokycany (Plzeňský kraj). 

V Praze byly nově pokryty části Radotín, Řeporyje, Stodůlky, Motol, Nebušice a Suchdol. Pro všechny obyvatele hlavního města bude signál LTE T-Mobile dostupný od konce září 2014. Podle informací od operátora rychlý mobilní internet 3G a LTE operátora pokryje do konce letošního roku 93 % populace České republiky a 80 % jejího území. Další informace o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na této stránce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. Už se těším na zcestné komentáře o zbytečnosti LTE kvůli FUP:)

  • roman (neregistrovaný)

   jdi do prdele

  • knizmi (neregistrovaný)

   Celkem chápu, proč uniho někdo nemá rád, ale tady má pravdu…

   Pod každým článkem o LTE se objeví několik příspěvků, kde diskutující píšou, že to je blbost, protože FUP. Přitom blbost je ten jejich příspěvek – u LTE jde v první řadě o pokrytí. Neexistuje snad žádná služba, která by nyní nefungovala kvůli pomalosti 3G.

 2. Ghandi (neregistrovaný)

  Brno-střed bez LTE tímto zdraví Brno-venkov, které LTE dostalo :-/

  (Jo, já vím, že musí nejdříve venkov a až pak hustě obydlené oblasti)

 3. S pokryvanim a vykonnosti/spolehlivosti/rychlosti LTE jsem velice spokojen, navíc me netizi FUP, takze si LTE uzivam opravdu naplno.Jen tak dále.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).