Domů » Bleskovky » T-Mobile chystá soutěž, ve které budete moci vyhrát zlatý HTC One (M8) za více než 80 000 Kč

T-Mobile chystá soutěž, ve které budete moci vyhrát zlatý HTC One (M8) za více než 80 000 Kč

Český T-Mobile vyhlásí toto pondělí 2. června soutěž „Hoď se do zlata“ o smartphone HTC One M8 (recenze) ve zlatém 18karátovém provedení v ceně přes 80 000 Kč. Tento přístroj, jediný v České republice, získá zákazník, jehož hvězdná selfie projde hodnocením porotkyně a posbírá na Facebooku nejvíce „lajků“. Operátor dále poskytne slevu 2 000 Kč na standardní HTC One (M8) klientům, kteří si jej zakoupí přes eShop T-Mobile za současného uzavření smlouvy na libovolný tarif.


U T-Mobilu budete moci vyhrát zlatý HTC One (M8)

Princip soutěže

Lidé vyfotí sebe sama jako hvězdu, respektive celebritu svým telefonem a fotografii nahrají na facebookovou stránku T-Mobile. Z vložených snímků vybere moderátorka pořadů o módě a herečka Lenka Vacvalová 10 nejlepších podle předem stanovených kritérií týkajících se zejména stylingu a oblečení. O vítězi následně rozhodne hlasování – zlatý HTC One (M8) získá autor fotografie s největším počtem „lajků“. Soutěž potrvá tři týdny, přičemž první týden je vyhrazen pro nahrávání fotografií, během druhého bude Lenka Vacvalová vybírat deset finalistů a třetí týden proběhne hlasování. Vítěz bude vyhlášen 27. června.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. henek (neregistrovaný)

  Zlatý? Pak už jen zlatý řetízek, prstýnek a můžu se jít integrovat do jedné z našich menšin :-)

 2. Marek (neregistrovaný)

  to si uz fakt nemohli vybrat ine podmienky nez sa niekde fotit a zhanat nejake trapne lajky

 3. Radek (neregistrovaný)

  Zase Facebook? To v dnešní době nejde udělat nic bez Facebooku? A bez sbírání ubohých likeů? Asi ne..

 4. Jokeer (neregistrovaný)

  Nenechte se zmást, samotný smartphone není zlatý! Má jen jakýsi zlatý potah, proto je cena smartphonu tak nízká! Třebaže tahle soutěž není vůbec fér, vyhraje ten co má nejvíce přátel nebo nějaká bohatá dáma co má největší výstřih. S touto soutěží jde proto dobře manipulovat a podvádět.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).