Domů » Články » T-Mobile 4. dubna spustí vlastní internetovou TV. Nabídne až 130 stanic

T-Mobile 4. dubna spustí vlastní internetovou TV. Nabídne až 130 stanic

Český T-Mobile dnes na tiskové konferenci oznámil spuštění vlastní internetové televize (IPTV), ve které zákazníci naleznou až 130 kanálů, některé navíc v HD kvalitě. Služba bude dostupná nejen pro zákazníky T-Mobilu, ale i dalších operátorů.

tv2

T-Mobile TV nabídne celkem tři tarify (Základ, Standard a Premium), které se liší počtem kanálů. Ten základní se 70 kanály bude stát 399 Kč, se 100 kanály 499 Kč a nejdražší se 130 kanály pořídíte 899 Kč. Kromě toho budou k dispozici tematické balíčky Rodina, Sport, HBO Základ, HBO Komplet, Pro dospělé, Zahraniční a Videotéka.

V rámci startovací akce poskytne operátor všem klientům, kteří si IPTV aktivují do 30. 6. 2016, slevu 100 Kč na měsíční paušál po celé smluvní období a přidá balíček HBO Základ včetně přístupu na HBO GO na šest měsíců jako dárek.

TV3

V rámci služby operátor nabídne funkci zpětného přehrání jednotlivých pořadů po dobu 48 hodin či možnost nahrávání až 120 hodin s možností uložení na 30 dní. Jednotlivé kanály bude možné sledovat až na čtyřech zařízeních najednou, respektive jedna TV se set-top boxem + tři smartphony/tablety. IPTV operátora vyžaduje stabilní a neomezené internetové připojení o rychlosti aspoň 5 Mbit/s.

TV

V případě, že používáte pevný internet od T-Mobilu, můžete jednotlivé tarify získat s měsíční slevou 100 Kč. Ke službě bude nutné přikoupit také set-top box, který se bude prodávat za 2 999 Kč. V případě podpisu smlouvy na dobu určitou jej pořídíte na splátky (23 x 100 Kč) + 1 Kč při nákupu. Pokud se službou nebudete spokojeni, můžete tradičně u T-Mobilu využít 30denní záruku spokojenosti na vrácení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Jan (neregistrovaný)

  Když už, tak koupit za 2 999 Kč.
  Hlavně neplatit ty měsíční splátky 2300,- + 1,- Kč je fakt drahé. :)
  V případě podpisu smlouvy na dobu určitou jej pořídíte na splátky (23 x 100 Kč) + 1 Kč při nákupu.

  • Honza (neregistrovaný)

   Ty splátky nebudou takové, jedná se o překlep a bude to cca 23x100Kč a 1Kč při nákupu. Jelikož splátky jsou bez navýšení tak je úplně jedno jestli si to vezmete na splátky nebo za plnou částku.

 2. Milan (neregistrovaný)

  Mate preklep – 23 x 1000kč

 3. RadekLaz

  Jen dva dny zpět? Každá webTV nabízí týden.

 4. johnyrambo (neregistrovaný)

  jakej je FUP?

 5. Boris (neregistrovaný)

  Může mi prosím autor článku datovat od kdy T-Mobile poskytuje 30denní garanci spokojenosti, když je to u něj tak TRADIČNÍ?? Pouze se s kyslíkem opičí po Vodafonu který to poskytuje OPRAVDU TRADIČNĚ, již od dob Oskara. Ostatně se opičí v mnoha a mnoha dalších službách, které nemají odvahu přivést na trh jako první.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *