Domů » Články » T-Mobile 4. dubna spustí vlastní internetovou TV. Nabídne až 130 stanic

T-Mobile 4. dubna spustí vlastní internetovou TV. Nabídne až 130 stanic

Český T-Mobile dnes na tiskové konferenci oznámil spuštění vlastní internetové televize (IPTV), ve které zákazníci naleznou až 130 kanálů, některé navíc v HD kvalitě. Služba bude dostupná nejen pro zákazníky T-Mobilu, ale i dalších operátorů.

tv2

T-Mobile TV nabídne celkem tři tarify (Základ, Standard a Premium), které se liší počtem kanálů. Ten základní se 70 kanály bude stát 399 Kč, se 100 kanály 499 Kč a nejdražší se 130 kanály pořídíte 899 Kč. Kromě toho budou k dispozici tematické balíčky Rodina, Sport, HBO Základ, HBO Komplet, Pro dospělé, Zahraniční a Videotéka.

V rámci startovací akce poskytne operátor všem klientům, kteří si IPTV aktivují do 30. 6. 2016, slevu 100 Kč na měsíční paušál po celé smluvní období a přidá balíček HBO Základ včetně přístupu na HBO GO na šest měsíců jako dárek.

TV3

V rámci služby operátor nabídne funkci zpětného přehrání jednotlivých pořadů po dobu 48 hodin či možnost nahrávání až 120 hodin s možností uložení na 30 dní. Jednotlivé kanály bude možné sledovat až na čtyřech zařízeních najednou, respektive jedna TV se set-top boxem + tři smartphony/tablety. IPTV operátora vyžaduje stabilní a neomezené internetové připojení o rychlosti aspoň 5 Mbit/s.

TV

V případě, že používáte pevný internet od T-Mobilu, můžete jednotlivé tarify získat s měsíční slevou 100 Kč. Ke službě bude nutné přikoupit také set-top box, který se bude prodávat za 2 999 Kč. V případě podpisu smlouvy na dobu určitou jej pořídíte na splátky (23 x 100 Kč) + 1 Kč při nákupu. Pokud se službou nebudete spokojeni, můžete tradičně u T-Mobilu využít 30denní záruku spokojenosti na vrácení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments