Domů » Bleskovky » Navigace Sygic dostává novou funkci: Spočítá vám náklady na pohonné hmoty

Navigace Sygic dostává novou funkci: Spočítá vám náklady na pohonné hmoty

Navigace Sygic patří k jedněm z nejpokročilejších na trhu, o čemž vypovídá 130 milionů uživatelů po celém světě. Novou funkcí, kterou budete moci využít při cestování, jsou informace o cenách pohonných hmot. Budete tedy moci ušetřit peníze za benzín, naftu, LPG nebo zemní plyn (CNG), neboť aplikace vás bude informovat o cenách na trase v reálném čase.

 

Data bude dodávat společnost Oil Price Information Service a pro zpřesnění výpočtů bude možné do navigace zadat i model a stáří auta. Novinku pak využijete v Evropě (kromě Bulharska, Chorvatska, Velké Británie, Irska, Belgie, Holandska, Lucemburska a Slovinska), Kanadě a ve Spojených státech. Pro uživatele Premium verze navigace je možnost počítání nákladů na pohonné hmoty zdarma, jinak bude nejspíše možné si funkci zaplatit, o konkrétní částce se však tisková zpráva nezmiňuje.

Sygic1

Aplikace pro Android dostává funkci dnešním dnem, aktualizace pro platformu iOS bude dostupná o týden později, 14. června.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments