Domů » Bleskovky » Switchr: Utilita pro rychlejší využívání multitaskingu na Androidu

Switchr: Utilita pro rychlejší využívání multitaskingu na Androidu

Prakticky každý výrobce zařízení s Androidem přistupuje k ovládání multitaskingu jinak, nejrychlejší je dedikované tlačítko, podobně jako mají zařízení Nexus, která vznikají pod dohledem Googlu. Možná je tu ještě rychlejší cesta na přepínání aplikací, a tou je nástroj Switchr. Ve formě beta verze byl dostupný na fóru XDA-Developers a teď vychází v plnohodnotné verzi na Google Play.

     

Switchr, podobně jako jiné aplikace se stejnou funkčností, vytvoří místo na okraji displeje, které reaguje na tah po obrazovce. Po přejetí zvolené zóny se objeví nabídka otevřených aplikací. Na výběr jsou dva základní režimy – jeden vyvolá přehled všech otevřených aplikací, druhý naopak poslední otevřenou. Switchr má řadu nastavení od umístění zóny pro tah prstem až po citlivost. Aplikaci stáhnete na Google Play Store, je dostupná zdarma i v placené verzi, která nabízí výrazně širší možnosti nastavení.

Switchr Pre-Release Demo

-

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).