Domů » Bleskovky » Supersmartphone Oppo Find Z se odhaluje. Nabídne tu nejlepší výbavu

Supersmartphone Oppo Find Z se odhaluje. Nabídne tu nejlepší výbavu

Loňský smartphone Oppo Find X byl poměrně milým překvapením, neboť nabídl neobvyklé konstrukční řešení a elegantní design. V jeho šlépějích by mohl jít i model Oppo Find Z, jehož jméno si nechal čínský výrobce zaregistrovat u Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví.

Ochranná známka sice neodhaluje žádné specifikace, ty však prozrazuje benchmark GeekBench, podle kterého má být telefon poháněn čipsetem Qualcomm Snapdragon 855. Existuje tak možnost, že by jej mohl doprovodit 5G modem Snapdragon X50. Je také očekáván nový fotoaparát schopný 10násobného přiblížení a poddisplejová čtečka otisků prstů, která funguje na větší 15× větší ploše než současné čtečky. Chybět nemá ani rychlonabíjení Super VOOC, které pracuje s výkonem 50 Wattů.

Oppo Find Z se pravděpodobně neukáže na veletrhu MWC, určitě zde ale uvidíme výše uvedené technologie.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).