Domů » Bleskovky » Super Mario Run už je na Google Play, přesto si jej zatím nezahrajete

Super Mario Run už je na Google Play, přesto si jej zatím nezahrajete

Patříte-li mezi fanoušky italského instalatéra, který si říká Mario, a přitom vás Ježíšek neobdařil novým iPhonem, nezoufejte. Hra Super Mario Run (recenze) se chystá i na Android a nyní se již objevila v obchodě Play. Prozatím je však možné se pouze zaregistrovat, přičemž ve chvíli, kdy bude v obchodě dostupná, o tom budete informováni.

super-mario-run

Nintendo prozatím neuvedlo bližší informace k tomu, kdy by mohla být hra pro Android dostupná. Na iOS se však hra těší velkému zájmu, v prvních dnech po uvedení překonala i několik rekordů. Během prvních 3 dnů byla instalována na 37 milionech zařízení a tvůrcům vynesla přes 14 milionů dolarů (zhruba 350 milionů Kč). U všech hráčů však nenaplnila očekávání, a tak zájem o hru pomalu upadá, hráčskou základnu má však stále silnou.

Super Mario Run
Cena: zdarma
‎Super Mario Run
Cena: zdarma+

Super Mario Run: nostalgie pro otrlé (recenze)

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

7 komentářů

  1. Tuto staro-novou hru bych si rád zahrál i na PC nebo mobilu, tak snad se dočkáme i verze pro Windows.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).