Sunnysoft Contacts pro Pocket PC v nové verzi 1.3

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

Sunnysoft Contacts 1.3Společnost Sunnysoft uvádí novou verzi svého správce kontaktů pro zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile. Aplikace pokračuje v nastaveném trendu pokročilých funkcí, rychlosti a přizpůsobivosti. Sunnysoft Contacts 1.3 přináší řadu inovativních prvků do jednoho z nejdůležitějších segmentů mobilní práce – efektivní správy kontaktů. Na první pohled zaujmou nová funkční tlačítka, která překrývají standardní systémovou lištu. Uživatel si sám nastaví, které funkce jsou pro něj důležité, a bude je tak mít stále po ruce. Může to být rychlá volba, historie hovorů, přístup do adresáře na serveru Exchange anebo jakákoliv jiná položka z aplikace.

-

Právě navázání na vyhledávací formulář adresáře synchronizovaného se serverem Exchange dává aplikaci skvělé šance pro firemní nasazení. Díky chytrému řešení tak s sebou uživatel nemusí nosit stovky pracovních kontaktů, nebo složitě aktivovat systémový dialog – podnikový adresář je se Sunnysoft Contacts 1.3 vzdálen přesně jeden klik.

Vzhled Sunnysoft Contacts 1.3 je zcela přizpůsobivý. Kromě pěti atraktivních skinů si uživatel může zvolit vlastní zarovnání, rozložení, zobrazování ikon, dokonce i velikost klávesnice a písma tak, aby aplikace přesně odpovídala jeho požadavkům. Jistě přijdou vhod i velké ikony pro zahájení hovoru, nebo psaní zpráv. Aplikace dokáže pracovat s historií volání, SMS i e-mailů, a to ve všech účtech, které jsou v zařízení vytvořeny. Uživatel si sám vybere, zda chce shlédnout přehled pro konkrétní kontakt, nebo pro celý adresář naráz.

-

Ani mezinárodní nasazení nedělá Sunnysoft Contacts 1.3 žádný problém. Klávesnice dokáže plynule přecházet mezi rozložením latinky, cyrilice a arabské, hebrejské i řecké abecedy. Vše stiskem jednoho tlačítka. Správa cizokrajných kontaktů tak bude doslova hračkou. Pro samotnou aplikaci je k dispozici osm jazyků, samozřejmě včetně češtiny. Maloobchodní cena činí 299 Kč včetně DPH.

Další informace o aplikaci naleznete na webových stránkách Sunnysoftu, pokud si Contacts 1.3 chcete osahat, stáhněte si zkušební verzi. Už brzy se na SmartManii můžete těšit na recenzi tohoto programu.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku