Stvořeno pro hráče. Razer prodává MagSafe ventilátor s RGB osvětlením

Razer MagSafe 1

Na světě je nové příslušenství do ekosystému Apple MagSafe. Pochází od herní společnosti Razer, takže nikoho nepřekvapí, že cílovou skupinou budou náruživí hráči mobilních her. Jedná se totiž o aktivní ventilátor s RGB osvětlením.

Váš telefon bude „cool“ i během hraní

Nové příslušenství od Razeru má tvar tlustšího puku, jehož vnější část tvoří mřížka ukrývající 7 lopatek ventilátoru a 12 diod podporujících světelné efekty Chroma. Razer slibuje nejen působivý vizuální zážitek, ale také tichý chod – ventilátor se točí rychlostí 6400 otáček za minutu a vydává maximální hluk 30 dB. Ovládat RGB osvětlení lze z doprovodné aplikace, komunikace mezi telefonem a příslušenstvím probíhá přes Bluetooth.

Razer MagSafe

Ventilátor „nevysává“ baterii telefonu, ale musí být připojen ke zdroji napájení; dodává se s 1,5m USB-C kabelem. Nabíjení telefonu touto cestou bohužel podporováno není.

Razer MagSafe 3

Razer Phone Cooler Chroma neexistuje pouze pro iPhony s podporou MagSafe, ale můžete si jej zakoupit prakticky pro jakýkoliv jiný telefon; v tomto případě neslouží k uchycení magnety, ale mechanické nožičky. V obou případech je cena stanovena na 60 USD (asi 1 400 korun bez DPH).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku