Střílečka Destiny se dočká mobilní verze. V Bungie na ní údajně pracují přes dva roky

destiny 2

Herní studio Bungie údajně pracuje na novém mobilním titulu ze světa Destiny v partnerství s čínskou technologickou společností NetEase. Informaci přinesl herní magazín The Game Post s odvoláním na zdroj obeznámený s děním v čínské firmě, podle něhož se na hře pracuje už více než dva roky. Zprávě by měl přidávat na věrohodnosti rovněž profil umělce z NetEase Games na profesní sociální síti LinkedIn, podle kterého momentálně pracuje na dosud neoznámené střílečce z první osoby ve spolupráci právě s Bungie.destiny 2 jpgNepřehlédněte

Sony vrací úder, za téměř 4 miliardy kupuje původní vývojáře série Halo a hitu Destiny

O další podrobnosti se v tuto chvíli bohužel opřít nemůžeme. Alespoň za zmínku však stojí informace, že by mělo jít o kompletně nový titul, nikoliv např. o mobilní předělávku Destiny 2.

Obě partnerské strany navíc pojí společná minulost. NetEase totiž v roce 2018 koupil minoritní podíl v Bungie v hodnotě 100 milionů dolarů. Šéf amerického studia Pete Parsons tehdy obchod označil za krok směrem k cíli udělat z Bungie herní společnost s globálním významem.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku