Sting v show Jimmyho Fallona: Poslechněte si, jak zpěvák zdařile imitoval populární vyzváněcí melodie

Dalo by se říci, že vyzváněcí melodie si prožily svou vlastní zlatou éru, kdy byly populární skoro jako písničky hvězd popové scény. Zvláště po představení prvních mobilů s polyfonním vyzváněním a podruhé když začaly telefony podporovat mp3 soubory měly vyzváněcí melodie významné vrcholy popularity a každý se předháněl o co nejoriginálnější tón, nebo co nejlegračnější hlášku, dokud to už všem nelezlo na nervy.


Také by se vám líbil vzkaz do hlasové schránky od Stinga?

Z vlastního pozorování se dnes již většina lidí spokojí se základním výběrem melodií, které jim nadělil výrobce telefonu nebo poskytovatel operačního systému. Kdo by ale odolal takovým vyzváněcím melodiím od svého oblíbeného hudebního interpreta?


Známý britský zpěvák, baskytarista a člen skupiny The Police vystupující pod pseudonymem Sting zavítal jako host do americké Tonight Show Jimmyho Fallona. Moderátor jej pak vybídl, aby přezpíval několik nejznámějších vyzváněcích melodií, konkrétně dvě z iPhonu a jednu celosvětově známou Nokia Tune. Jak to dopadlo můžete vidět na uvedeném videu. Hřebem večera byl ale mnohem zajímavější kousek – jednomu šťastnému divákovi z publika totiž Sting nazpíval jako vzkaz do hlasové schránky upravenou verzi hitu The Police s názvem Message In The Bottle. Nevím jak vy, ale já bych možná kvůli takovému výjimečnému vzkazu začal hlasovou schránku používat.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Jeden komentář

  1. wow tak to je nádhera :)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *