Star Wars: KOTOR II na Switchi obsahuje kritickou chybu, kvůli které nelze hru dokončit

star wars kotor 2 best starting

Začátkem tohoto měsíce vyšel na konzoli Nintendo Switch dlouho očekávaný remaster ikonické hry Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Vývojáři ze studia Aspyr se snažili hráče navnadit také na brzkou dostupnost DLC Restored Content, které přidá celou řadu původně vyřazeného obsahu. Jenže místo budoucích plánů se měli autoři raději soustředit na vychytání všech chyb, kterými byla prolezlá původně vydaná verze.

Nepříliš dlouho po vydání se navíc na Twitteru a oficiálních fórech objevily informace, že hra pro platformu Nintendo Switch obsahuje kritickou chybu, kvůli které nelze kampaň dokončit. Konkrétně po cutscéně pádu na Basilisku na planetě Onderon hra spadne. Aspyr o chybě naštěstí již ví a připravuje opravu.



star wars



Nepřehlédněte

Star Wars: KOTOR II míří ve vylepšené podobě na Switch. Nechybí ani velké překvapení

Chyby znemožňující dohrání hry jsou nepříjemné, avšak už jsme se s nimi tu a tam setkali – za všechny příklady lze jmenovat třeba GTA IV. Je škoda, že kritickou chybu neodhalilo již testování a musejí se s ní potýkat platící hráči. Pakliže už KOTOR II na Switchi máte rozehraný, raději v rámci zachování duševního zdraví trochu zpomalte, než bude k dispozici patch, případně vyčkejte s koupí, pokud se na něj teprve chystáte.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku