Domů » Bleskovky » Staňte se drogovým magnátem: populární seriál Narcos se dočká mobilní hry

Staňte se drogovým magnátem: populární seriál Narcos se dočká mobilní hry

Byla ohlášena nová mobilní hra podle populárního seriálu Netflixu Narcos. Jmenuje se Narcos: Idle Cartel, vyjde pro obě mobilní platformy a vyvíjí ji studio Tilting Point.

Narcosmobilegame

V tuto chvíli není známo, kdy novinka vyjde, má to každopádně být letos. Hráči budou mít ve hře za úkol budovat vlastní kartel a zlepšovat jeho chod, přičemž hlavním cílem bude dostat se do čela mezinárodního kartelového byznysu. Hra také nabídne multiplayerový režim, ve kterém budou hráči soutěžit proti sobě v časově omezených událostech.

Vítězové vyhrají speciální odměny a získají přízeň slavného El Patrona a dalších ikonických postav seriálu. Kromě toho bude možné v průběhu hry odemykat nové postavy a vylepšovat je, což hráčům umožní získávat vyšší odměny a permanentní vylepšení související s budováním kartelu.

Narcos: Idle Cartel (by Tilting Point) IOS Gameplay Video (HD)

Martin Duchoslav

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).