Domů » Bleskovky » Staňte se drogovým magnátem: populární seriál Narcos se dočká mobilní hry

Staňte se drogovým magnátem: populární seriál Narcos se dočká mobilní hry

Byla ohlášena nová mobilní hra podle populárního seriálu Netflixu Narcos. Jmenuje se Narcos: Idle Cartel, vyjde pro obě mobilní platformy a vyvíjí ji studio Tilting Point.

Narcosmobilegame

V tuto chvíli není známo, kdy novinka vyjde, má to každopádně být letos. Hráči budou mít ve hře za úkol budovat vlastní kartel a zlepšovat jeho chod, přičemž hlavním cílem bude dostat se do čela mezinárodního kartelového byznysu. Hra také nabídne multiplayerový režim, ve kterém budou hráči soutěžit proti sobě v časově omezených událostech.

Vítězové vyhrají speciální odměny a získají přízeň slavného El Patrona a dalších ikonických postav seriálu. Kromě toho bude možné v průběhu hry odemykat nové postavy a vylepšovat je, což hráčům umožní získávat vyšší odměny a permanentní vylepšení související s budováním kartelu.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments