Domů » Bleskovky » Staňte se diktátorem snadno a rychle! Tropico míří na iPhony a iPady

Staňte se diktátorem snadno a rychle! Tropico míří na iPhony a iPady

Dnes již kultovní strategie Tropico, ve které se zhostíte úlohy diktátora malého karibského ostrůvku, se konečně dočká také svého mobilního zpracování. V něm nebudete ochuzeni o nic, co znáte z desktopového zpracování – můžete jako osvícený diktátor myslet na blaho svého lidu a kráčet vstříc lepším zítřkům, nebo jako despota krutě vládnout a likvidovat své názorové oponenty stejně efektivně jako skuteční diktátoři.

Tropico for iPad — Coming 18 December!

Vývojáři z Feral Interactive zveřejnili také konkrétní datum vypuštění hry na trh – v případě iPadů to stihnou ještě letos, konkrétně 18. prosince. Verze pro iPhony pak spatří světlo světa příští rok. Co se týče kompatibility, hra bude vyžadovat iOS 12 a poběží na iPadu 5. a 6. generace a iPadu Pro 1., 2. a 3. generace. Dobrou zprávou je, že hra bude bez mikrotransakcí dostupná za cenu 299 korun.

‎Tropico
‎Tropico
Cena: 299,00 Kč

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments