Domů » Články » Staň se součástí našeho týmu: SMARTmania.cz hledá recenzenta zařízení

Staň se součástí našeho týmu: SMARTmania.cz hledá recenzenta zařízení

Baví tě moderní technologie, smartphony, chytrá auta a další gadgety, a zároveň rád píšeš nebo točíš? Přidej se do našeho týmu a pojď s námi tvořit obsah na SMARTmania.cz. Neustále se rozrůstáme a v současné době hledáme redaktora – recenzenta s názorem, který je schopný psát objektivně; redaktora se smyslem pro detail a především mobilního a technologického nadšence, který dokáže důkladně otestovat zapůjčené produkty.

Tvoříš si vlastní blog, nebo své kamarády neustále zásobuješ technologickými novinkami, a zároveň máš bezproblémový psaný či mluvený projev? Pak hledáme právě tebe. Pracovat můžeš z pohodlí svého domova, avšak kvůli testování zařízení je nutné bydliště v Praze. Nabídka je vhodná také pro studenty.

 • redaktor – recenzent zařízení
  – náplň práce: testování zařízení, tvorba textových recenzí
  – místo výkonu: pouze Praha
  – vlastní technika pro focení a točení produktů výhodou
  – skvělá znalost českého jazyka, výborný psaný i mluvený projev
  – zkušenost s redakčním systémem WordPress výhodou
  volitelně: tvorba videorecenzí

Nabídnout ti můžeme odpovídající finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, finanční bonusy za kvalitní obsah, akreditace na veletrhy, tiskové konference a akce partnerů, přístup k novým technologiím a nejnovějším zařízením, a samozřejmě i možnost práce z pohodlí domova. Práce na DPP nebo ŽL.

Jak na to? Představ se nám!

Pokud máš o nabízenou pozici zájem, přidej do formuláře níže soubor s ukázkovým textem. Použít ale můžeš svoji starší tvorbu, nebo napiš nový text o délce alespoň 7 odstavců, ve kterém stručně zrecenzuješ libovolný smartphone. V případě, že máš zájem tvořit také videorecenze, nezapomeň přidat odkaz na vlastní video na YouTube.

Formulář

Kontaktní formulář již byl odstraněn, v současné době nové posily nehledáme.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

 1. Už asi 3 dny sepisuji recenzi na telefon, co jsem ani nedržel v ruce, tak trochu trpělivosti:)

  • V pohodě, vydržíme – žádostí nám přišlo spousta a ještě máte čas do konce příštího týdne, kdy to budeme uzavírat :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).