Domů » Bleskovky » Stalker na iOS? S Radiation City není problém

Stalker na iOS? S Radiation City není problém

Nechvalně proslulá černobylská Zóna přitahuje nejen stalkery, ale také herní vývojáře. Vývojáři z ukrajinské společnosti GSC Game World nejsou jediní, kteří tuto specifickou oblast převádějí do videoherního světa. Na hru S.T.A.L.K.E.R. si jistě vzpomene každý hráč. Nová hra na iOS nadchne všechny fanoušky této videoherní série.

V postapokalyptické hře Radiation City zažijete na vlastní kůži život stalkerů ve městě Pripiať, které je „hlavním městem“ černobylské Zóny. O hledání zbraní, souboj s hladem a nalezení vhodného příbytku není nouze.  Příběh, ve kterém se snažíte zachránit své milované, není kdovíjak objevný, na notnou chvíli vás ale zabaví. Her z tohoto prostředí je málo, proto vítáme jakékoli snahy o zpracování tohoto tématu.

‎Radiation City
Cena: 129,00 Kč
Radiation City Trailer

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

2 komentářů

  1. Jo, to je sen. Hrát Stalkera na mobilu…

  2. Já tam teda žádnou podobu se Stalkerem nevidím. Max s DayZ.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).