Domů » Bleskovky » Stahujte: Gmail 5.0 v Material designu a s podporou konkurenčních e-mailových schránek

Stahujte: Gmail 5.0 v Material designu a s podporou konkurenčních e-mailových schránek

Google uvolnil novou verzi aplikace Gmail 5.0, která se kompletně převlékla do Material designu. Jak bylo dříve avizováno, aktualizovaná verze klienta navíc přichází s podporou konkurenčních e-mailových služeb (Outlook.com, Yahoo Mail a další, případně si lze přidat libovolný POP3, IMAP nebo Exchange účet). Nový Gmail tak v budoucnu zřejmě nahradí klasickou poštovní aplikaci v současných verzích Androidu.

V případě, že vám obchod Google Play ještě nenabídl aktualizaci, můžete si instalační apk soubor stáhnout z tohoto odkazu. V případě, že by vám nefungovala konfigurace vlastního účtu přes Exchange, je ještě potřeba nainstalovat toto rozšíření. Mějte na paměti, že instalaci apk souborů z neoficiálních zdrojů provádíte na vlastní nebezpečí.

 

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

19 komentářů

 1. wow, podpora konkurenčních e-mail účtů…:)

 2. to len chce google získať ich prístupové údaje k účtom…

  • Pěkný nesmysl, pokud by to opravdu chtěl, už dávno by je měl ze standardní aplikace pro ostatní emailové účty, která je v Androidu od pradávna.

 3. JerryMouse (neregistrovaný)

  Copak to ozdrojovat, když už jste bez skurpulí ukradli i se screenshoty z android police ([odkaz]

  • Dobrý den, vždyť odkaz na zdroj je jako vždy uvedený v šedivém pruhu pod článkem. Vždy zdrojujeme, nemáme s tím problém, tak proč hned tak útočný komentář?

  • Danny (neregistrovaný)

   jerrymouse: porid si okuliare priste a lepe citaj :)

 4. Ti lidé jsou už fakt nemocní, jeden je paranoidní a druhej slepej.

  A nový Gmail je super.

 5. Tony (neregistrovaný)

  Mate někdo stejný problém s exchange ? Me žere nějak moc baterky nastavené to mám na měsíc zpět a kontrola po 30 minutách

 6. pop3 seznam.cz nemuzu za boha nastavit , ma nekdo stejny problem , nebo naopak mu to funguje ? dik za info

  • Funguje bez problému. Pop3.seznam.cz, port 995, SSL/TLS (přijímat všechny certifikáty. A odchozí smtp.seznam.cz, port 465 , SSL/TLS (přijímat všechny certifikáty) mělo by to fungovat.

 7. tmaska (neregistrovaný)

  porad píše NELZE NAVAZAT PRIPOJENI K SERVERU — už nevím jak na to :)

 8. Von Grunicek (neregistrovaný)

  Příjemná appka, ale ani za boha nemůžu vybrat všechny maily a dát jako přečtené, musím klikat jak pakůň. Vždycky mne absence takové samozřejmé funkce na*ere.

  • tmaska (neregistrovaný)

   přesně tak , taky jsem si chtěl udělat pořádek a mazal jeden mail za druhým az me to přestalo bavit ? je to třeba asi udělat na kompu :)

 9. Už jen čekat, až udělají pořádnou podporu pro další účty i ve webovém rozhraní. Vím, že to jde cca udělat i dnes, ale je to zbytečně komplikované a asi o této možnosti moc lidí neví.

 10. LivingLegend

  Tak mi dneska dorazila aktualizace na moto G 4.4.4 a chybi mi tam moznost exchange…. Jsem jedinej nebo jeste nekomu?

  • noremorse (neregistrovaný)

   mě dorazila před chvilkou, mám G3, ale taky mi tam chybí podpora exchange

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).