Domů » Bleskovky » Stáhněte si povedené tapety na pozadí z nově představeného Samsungu Galaxy Alpha

Stáhněte si povedené tapety na pozadí z nově představeného Samsungu Galaxy Alpha

Samsung včera představil nový smartphone Galaxy Alpha, který zaujme povedeným designem doplněným kovovým rámečkem (více informací). Server SamMobile.com nyní zveřejnil sadu devíti oficiálních tapet, které uživatelé v tomto smartphonu po uvedení na trh najdou. Obrázky jsou to skutečně povedené a pokud si s nimi chcete vyzdobit obrazovku na vašem současném telefonu, není nic jednoduššího, než si je z tohoto odkazu stáhnout v plném rozlišení.

S uvedením do prodeje se na českém trhu počítá v průběhu září. U nás se novinka bude prodávat za sebevědomých 16 999 Kč včetně DPH. Galaxy Alpha bude k dispozici celkem v pěti barevných variantách – bílé, černé, stříbrné, modré a zlaté.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Tapety o nicem :(

  2. Dano (neregistrovaný)

    Odkedy pouzivam aplikaciu Tapet, tak sa o tapety vobec nestaram.

  3. fabia (neregistrovaný)

    Ble,des porad dokolecka u Samsungu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).