Domů » Bleskovky » Stáhněte si optimalizovaného Twitter klienta pro tablety s Androidem

Stáhněte si optimalizovaného Twitter klienta pro tablety s Androidem

Samsung ve středu představil chytré hodinky Galaxy Gear, obří telefon Galaxy Note 3 a aktualizovaný model tabletu Galaxy Note 10.1. Ten oproti předchůdci přináší řadu zlepšení, jedním z nejzajímavějších je řada aplikací optimalizovaných pro tablety, které do nedávna pro Android nebyly dostupné. Jednou z nich je i oficiální klient pro sociální síť Twitter. Byla by to otázka několika týdnů (možná měsíců), než by Twitter tuto verzi oficiálně vypustil. Naštěstí díky týmu serveru AndroidNext nemusíte čekat ani minutu, protože se jim podařilo z tabletu Galaxy Note 10.1 dostat instalační soubor aplikace, pro zajímavost přímo na půdě veletrhu IFA v Berlíně.

   

Vytažené APK je určeno pouze pro tablety a nebude fungovat na žádném telefonu s Androidem, ani na těch s většími displeji. Dokud Twitter neuvolní aplikaci na Google Play Store, je APK vaše jediná šance jak si užít Twitter v lepším prostředí na vašem tabletu s Androidem.

Soubor je ke stažení zde, měl by fungovat na všech tabletech s Androidem, které mají sedm palců a více, zároveň musí běžet na Androidu 4.0 a vyšším.

David Podzimek

2 komentářů

  1. Janko (neregistrovaný)

    V článku recenze je ve specifikaci uveden konektor USB 2.0, v článku …bude mít USB 3.0… tak jak to tedy je?

    • David Podzimek

      Dobrý den, Galaxy Note 3 bude mít USB 3.0. Konkrétně je to popsáno v této bleskovce: [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).