Domů » Bleskovky » Srovnání velikostí: jak si vedou Galaxy S8 a S8+ oproti ostatním topmodelům?

Srovnání velikostí: jak si vedou Galaxy S8 a S8+ oproti ostatním topmodelům?

Představení nových vlajkových lodí od jihokorejské společnosti Samsung je téměř na spadnutí. Díky únikům už víme, jak budou zařízení vypadat a jaké budou mít parametry. Nyní se však na sociální síti Twitter (@OnLeaks) objevilo velice zajímavé srovnání velikostí různých vlajkových lodí od různých výrobců. Ačkoliv dostanou Galaxy S8 a S8+ do vínku velké zobrazovací panely s malými či žádnými rámečky okolo, telefony to budou přesto poměrně velké.

Menší z dvojice má údajně disponovat displejem s úhlopříčkou 5,8 palce a jeho celkové rozměry by měly mít 148,9 × 68 mm, kdežto větší Galaxy S8+ má dostat 6,2palcový panel s celkovými rozměry 159 × 74 mm. Pro srovnání, iPhone 7 od společnosti Apple má pouze 4,7palcový displej a jeho rozměry činí 138,3 × 67,1 mm, větší iPhone 7 Plus s 5,5palcovým displejem je 158,2 mm dlouhý a 77,9 mm široký.

galaxy-s8-s8-size-comparison

Otázkou však zůstává, jak se budou nové telefony od Samsungu držet v ruce a nakolik bude praktické mít telefon s minimálními konstrukčními rozměry při zachování co největšího displeje.

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

3 komentářů

  1. S8 bude tedy mít relativně malé tělo a solidně velký displej i když to nesmyslné zahtuti udělá své… Když to srovnám s SGS7, ten displej udělat skoro stejně široký, ale vyšší. Hned až bude někde na prodejně, jdu si to vyzkoušet. Ale jinak budu letos docela klidný…teda leda že by mu dělali třeba lepší mikrofony…..pak by mě asi docela zajímalo, jak bude fungovat skener očí :-)

    • Jsem také zvědavý, ale myslím, že s S7 si tak trochu Samsung nasral do bot, pač ten telefon je po všech stránkách perfektní a ani dnes neudělá ostudu.
      Jinak osobně nefandim dlouhým nudlim, ale třeba to nebude zlé…

      • Po všech stránkách perfektní rozhodně není. Je spíš dost průměrný až mizerný, hlavně vzhledem k ceně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).