Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Spotify Wrapped: zjistěte, koho jste nejvíce poslouchali v roce 2018

Spotify Wrapped: zjistěte, koho jste nejvíce poslouchali v roce 2018

Pokud jste aplikaci přehrávače hudby ve svém telefonu již dávno vyměnili za streamovací službu Spotify, můžete se nyní ke konci roku podívat na zajímavé statistiky o tom, jakou hudbu jste poslouchali a kolik času jste strávili se svým oblíbeným interpretem. Spotify Wrapped vám po přihlášení se pod vaším účtem ukáže čistě individuální statistiky založené na vašem využívání aplikace.

Úvodní stránka Spotify Wrapped

Jako první vám služba připomene první skladbu roku 2018, dále se dozvíte, kolik minut jste tento rok strávili poslechem (v mém případě se jedná o překvapivých 48 tisíc minut, tedy 33 dní poslouchání hudby v kuse). Další informací je váš oblíbený interpret a doba, po jakou jste poslouchali jeho tvorbu. Dále se pak dozvíte i vašich TOP 5 umělců a skladeb a Spotify vám připraví i seznam skladeb složený z vašich 100 nejposlouchanějších písní.

Staré známé skladby, ale i doporučení nových

Kromě těchto statistik vám stránka nabídne i porovnání s ostatními, tedy jak moc posloucháte mainstreamové umělce, či jaká je nejstarší skladba ve vaší sbírce. Zajímavostí je pak zhodnocení interpretů na základě znamení zvěrokruhu. Spotify nabídne i informace o u nás nepříliš rozšířených podcastech, a také nabídne seznam skladeb založený na stylu hudby, který se vám líbí, abyste si mohli rozšířit obzory.

Jaké jsou vaše statistiky poslechu? Překvapily vás, nebo jste podobná čísla a informace očekávali? Podělte se s námi v diskusi.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentáře

  1. Zdenek (neregistrovaný)

    37 970 minut :))

  2. Jimm (neregistrovaný)

    Me to překvapilo dost… 70 000 minut, 49 dnů. Ale tipují to na efekt Chromecast Audio, kterej mi doma hraje téměř fakt dost…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel