Domů » Bleskovky » Spotify Wrapped: zjistěte, koho jste nejvíce poslouchali v roce 2018

Spotify Wrapped: zjistěte, koho jste nejvíce poslouchali v roce 2018

Pokud jste aplikaci přehrávače hudby ve svém telefonu již dávno vyměnili za streamovací službu Spotify, můžete se nyní ke konci roku podívat na zajímavé statistiky o tom, jakou hudbu jste poslouchali a kolik času jste strávili se svým oblíbeným interpretem. Spotify Wrapped vám po přihlášení se pod vaším účtem ukáže čistě individuální statistiky založené na vašem využívání aplikace.

Úvodní stránka Spotify Wrapped

Jako první vám služba připomene první skladbu roku 2018, dále se dozvíte, kolik minut jste tento rok strávili poslechem (v mém případě se jedná o překvapivých 48 tisíc minut, tedy 33 dní poslouchání hudby v kuse). Další informací je váš oblíbený interpret a doba, po jakou jste poslouchali jeho tvorbu. Dále se pak dozvíte i vašich TOP 5 umělců a skladeb a Spotify vám připraví i seznam skladeb složený z vašich 100 nejposlouchanějších písní.

Staré známé skladby, ale i doporučení nových

Kromě těchto statistik vám stránka nabídne i porovnání s ostatními, tedy jak moc posloucháte mainstreamové umělce, či jaká je nejstarší skladba ve vaší sbírce. Zajímavostí je pak zhodnocení interpretů na základě znamení zvěrokruhu. Spotify nabídne i informace o u nás nepříliš rozšířených podcastech, a také nabídne seznam skladeb založený na stylu hudby, který se vám líbí, abyste si mohli rozšířit obzory.

Jaké jsou vaše statistiky poslechu? Překvapily vás, nebo jste podobná čísla a informace očekávali? Podělte se s námi v diskusi.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentáře

  1. Zdenek (neregistrovaný)

    37 970 minut :))

  2. Jimm (neregistrovaný)

    Me to překvapilo dost… 70 000 minut, 49 dnů. Ale tipují to na efekt Chromecast Audio, kterej mi doma hraje téměř fakt dost…

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *