Sledujte nás na YouTube

Společná prodejna O2 a Samsungu otevřena: Získejte Nexus v akci

Společnost Samsung oznámila zahájení provozu společné prodejny O2 a Samsung v obchodním centru Metropole Zličín (Řevnická 121/1, Praha 5). Kromě běžné nabídky produktů a služeb O2 je část prodejny vyhrazena pro výrobky společnosti Samsung.  Pro ty, kteří přijdou ve dnech 9. – 10. února je připravená speciální nabídka – Samsung Galaxy Nexus za akční cenu 9 995 Kč, soutěž o Samsung Galaxy Y či internet v mobilu zdarma na 3 měsíce pro každého, kdo si koupí telefon Samsung. 

-

„Pro celý Samsung Electronics CZ je tato událost velmi významná a jsem rád, že se nám se společností Telefónica Czech Republic podařilo tento projekt zrealizovat.  Jsem přesvědčen, že jej budeme i nadále rozvíjet, abychom zákazníkům přinášeli stále něco nového“, říká Roman Šebek, ředitel prodeje a marketingu telco divize společnosti Samsung. „Společná prodejna O2 a Samsung dokáže zákazníkům nabídnout daleko ucelenější nabídku a v neposlední řadě i praktické ukázky pokročilých funkcí a aplikací, jako je například funkce AllShare. Vše bude samozřejmě zajištěno odborně vyškoleným personálem prodejny“, dodává Šebek. 

9. a 10. února si budou moci zákazníci přijít do O2 prodejny v Metropoli Zličín pro Samsung Galaxy Nexus za speciální cenu 9 995 Kč. Jeho standardní cena je 13 595 Kč.  Každý den bude pro nejrychlejší zájemce k dispozici 25 kusů těchto telefonů. Dále je připravená soutěž o dva telefony Samsung Galaxy Y. Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky a mít štěstí při večerním losování. Každý, kdo si koupí v těchto dnech jakýkoli telefon Samsung, získá internet v mobilu na 3 měsíce zdarma. 

O2 prodejna funguje v Metropoli Zličín od července 2009. Ročně ji navštíví kolem sta tisíc zákazníků. Příprava prostoru určeného pro prezentaci značkových výrobků Samsung nijak nenarušila běh prodejny – veškeré práce probíhaly mimo otevírací dobu.

Michal Javůrek

4 komentáře

  1. pavel (neregistrovaný)

    Nevíte někdo , jestli je nutné být zákazníkem O2 pro využití této akce? Díky.

  2. Balrog (neregistrovaný)

    To netuším,ale to aby člověk šel o den dříve stát frontu aby se na něj dostalo když je jen 25 kusů,trochu dost mi to připomíná akce HTC :-)

  3. foto1977 (neregistrovaný)

    I po slevě mi ta lopata na sníh přijde docela drahá :-)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *