Domů » Bleskovky » Spendee: česká aplikace pro správu financí se naučí komunikovat s vaší bankou

Spendee: česká aplikace pro správu financí se naučí komunikovat s vaší bankou

Česká aplikace Spendee, která se pyšní více než 1,5 milionem stažení, brzy dostane velmi užitečnou funkcí, která výrazně usnadní správu vašich financí. Uživatelé si totiž od února budou moci aplikaci propojit se všemi svými bankovními účty a získat tak jasný přehled o svých financích. Spendee se tímto krokem snaží řešit problém náročné ruční evidence transakcí. Nyní vše funguje na základě manuálního zápisu transakcí, což na uživatele kladlo značné nároky z hlediska trpělivosti a vytrvalosti, s další verzí se to ale změní.

spendee

Ve Spendee jsme se vždy řídili heslem, že v jednoduchosti je síla. Možností propojit si aplikaci s bankovními účty měníme časově náročné ruční evidování financí na něco zcela jednoduchého a dostupného všem. Díky dlouholetým zkušenostem s vývojem mobilních aplikací a finančními službami máme možnost dát našim uživatelům skutečně kvalitní a užitečnou službu. Naším cílem je umožnit lidem opravdu porozumět vlastním financím a dělat správná finanční rozhodnutí,” uvádí Jakub Sechter, CEO Spendee.

V České republice bude s aplikací možné provázat 9 bank (Air Bank, ČSOB, Česká spořitelna, Fio Bank, LBBW Bank, PPF Banka, Raiffeisenbank, Sberbank UniCredit Bank). Nespornou výhodou je, že si uživatelé mohou napojit neomezený počet bankovních účtů u libovolných bank pod jedním Spendee účtem. Hotovostní transakce je i nadále možné evidovat ručně.

Dalšími plány týmu Spendee je vývoj funkcí na automatické vyhodnocování finančního zdraví uživatelů a praktické rady, jak si finanční zdraví zlepšit. Samotná aplikace je zdarma, za měsíční či roční poplatek si můžete přikoupit prémiové funkce jako je více peněženek či sdílení vaší peněženky s dalšími členy rodiny. Další informace najdete na webu Spendee.com.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.