Speciální barva i cena. Bang & Olufsen uvádí limitovanou edici sluchátek, která je i výrazně levnější

1800 900 Bang Olufsen BeoPlay H95

Proslulá dánská značka Bang & Olufsen uvádí na český trh trojici produktů ve speciální barvě Nordic ICE. Avšak limitovaná edice není jedinečná jen svým novým odstínem, ale také speciální cenou, která je v porovnání s ostatními barvami výrazně nižší. V nové kolekci je možné pořídit hned tři produkty a nižší ceny platí pouze v květnu.

Nejlevnějším produktem v nové kolekci Nordic ICE je kvalitní, lehký a voděodolný reproduktor BeoSound A1 s výdrží baterie až 18 hodin. Novou barvu dostala i poměrně nedávno představená BeoPlay EQ, tedy malá, lehká a vyladěná sluchátka s funkcí ANC, rychlého nabíjení a výdrží baterie až 20 hodin. A do třetice nechybí ani špičková náhlavní sluchátka BeoPlay H95 vyrobená z prvotřídních materiálů s funkcí ANC, která vznikla speciálně k 95. výročí a představují to nejlepší v portfoliu značky.

Ban Olufsen BeoPlay EQ

Sluchátka a reproduktory Bang & Olufsen v limitované edice Nordic ICE jsou levnější až o 5 500 Kč. Nižší ceny ale platí pouze do 31. května. Ceny všechny tří produktů v nové kolekci najdete přehledně vypsané níže:

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku