Domů » Bleskovky » Speciální akce T-Mobile: Zahrajte si na detektiva a získejte Galaxy S5 a Gear Fit

Speciální akce T-Mobile: Zahrajte si na detektiva a získejte Galaxy S5 a Gear Fit

Český T-Mobile zahájí prodej novinky Samsung Galaxy S5 soutěží o pět kousků tohoto modelu v pěti různých městech po celé republice. V Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni tak vždy zaplesá srdce jednoho šťastlivce. Fanoušky jistě potěší i lákavá sleva ve výši 5 000 Kč na prvních 300 S5 při uzavření dvou či tříleté smlouvy na mobilní hlasový či datový tarif. 

 

Za hrajte si na detektiva

Hra odstartuje v den zahájení prodeje, tedy v pátek 11. dubna ve 13:00 uveřejněním první indicie na speciální hrací microsite DostanesPetku.cz. Zákazníci bydlící v okolí soutěžních měst mohou informace najít i na Facebooku T-Mobile. Mechanika soutěže bude velice jednoduchá – díky postupně zveřejňovaným indiciím vypátrat během jediného odpoledne telefon v pěti různých městech po celé republice. Soutěžící v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni tak mohou tuto horkou novinku mít doma ještě před víkendem. 

Soutěž bude lehce detektivní – telefon totiž nebude uschován ve skrýši, jak by mnozí očekávali, naopak se bude drobně pohybovat díky osobě, u které bude ukryt. Nápovědy budou souviset s místní lokalitou a telefonem samotným. Jednou z indicií je, že osoba přechovávající tuto horkou novinku má růžovou tkaničku. Kdo první tohoto člověka ve finále najde, získá Galaxy S5 zcela zdarma, a to včetně chytrého fitness náramku Gear Fit v hodnotě téměř pěti tisíc korun. Ten ocení především sportovci – náramek totiž slouží nejen jako hodinky a headset, ale poradí si i s monitorováním tělesného stavu. Baterie vydrží  v pohotovostním režimu zhruba čtyři dny, telefon je s náramkem propojen přes  Bluetooth. 

Sleva 5 000 Kč, ale jen s úpisem

Na své si ale přijdou i ti, kteří nejsou příznivci soutěží. Prvních 300 zájemců získá velmi zajímavou slevu ve výši 5 000 Kč v případě, že přístroj zakoupí k jakémukoli mobilnímu hlasovému či datovému tarifu u smluv na dva nebo tři roky.  Za telefon tak zaplatí 13 499 Kč včetně DPH. Rovných 200 ks se rozdělí mezi Značkové prodejny T-Mobile v Praze na Národní třídě, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě v OC Nová Karolína, v Plzni v OC Borské pole a v Českých Budějovicích v Igy Centru. Aby se ke slevě férově dostali i obyvatelé dalších měst, 100 kusů bude k dispozici na e-shopu.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Škoda, že jsem z Pardubic a na eshopu se s tim mrda*t nebudu, ptz potřebuju nejdřív uznat, že jsem si zničil telefon a prodlužují předčasně smlouvu :/ :D ale na druhou stranu 700 měsíčně me nezruinuje a už se těším na novej tel, myslim, že z mýho Note II to je fajn přechod…design se mi líbí (ano i zadní strana), vodotěsnost využiju při behani kdy běhám i v dešti a foťák využívám na výletech :) jen me mrzí, že nebude hned od zacatku k dostání modrá varianta…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).