Domů » Články » Soutěž: vyhrajte jednu z 10 sad T-Mobile Chytré auto

Soutěž: vyhrajte jednu z 10 sad T-Mobile Chytré auto

Ve spolupráci s operátorem T-Mobile jsme pro vás připravili atraktivní soutěž, ve které můžete získat jednu z deseti sad Chytré auto (recenze), která z téměř každého vozu vytvoří chytrý. Za službou stojí kanadsko-americká společnost Mojio, která na vývoji zařízení společně s českým týmem pracovala zhruba 1,4 roku.

Český T-Mobile je navíc úplně prvním operátorem z celé skupiny Deutsche Telekom, kde byla služba komerčně spuštěna (u nás si zařízení můžete zakoupit od 1. prosince loňského roku). Zajímavostí je, že v USA, kde byla služba spuštěna jako první na světě, komerční provoz začal jen pouhé dva týdny před Českou republikou.

tmobile logo

Samotné zařízení se připojuje do OBD portu, následně už jej jen stačí spárovat s mobilní aplikací (Android & iOS) a rázem získáte přístup k celé řadě užitečných informací:

  • Přesná poloha auta
  • Styl řízení (prudké brzdění, zrychlení)
  • Základní statistiky každé jízdy
  • Stav baterie
  • Orientační diagnostika poruch
  • Kniha jízd
  • Ochrana před vybitím autobaterie
  • Sdílení informací s blízkými
  • Upozornění: odtah, otřesy, vyjmutí zařízení, výjezd z vyznačené oblasti, rychlostní limit…

Chytré auto recenze T-Mobile Mojio

Tyto všechny informace jsou přístupné skrze aplikaci a můžete se k nim tedy kdykoliv dostat. Výhodné je, že krabička umí upozornit i na otřesy, tudíž pokud vám zrovna budou odtahovat špatně zaparkovaný vůz, velice rychle se o tom dozvíte právě skrze notifikace ve smartphonu.

T-Mobile: Chytré auto

Líbí se vám Chytré auto? Pak zkuste štěstí v naší soutěži! Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a odpověď nám doručit ve stanoveném pořadí. Výhra zahrnuje prodejní balení se zařízením a provozem služby na 1 rok zdarma. Pak dojde k ukončení služby, zařízení vám samozřejmě zůstane; případně je možné dokoupit další rok (jednorázově dobít 900 Kč, nebo přejít na měsíční tarif za 75 Kč).

mojio

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 23. ledna 2017, 09:00 a končí po dosažení 999. správných odpovědí, nejpozději však 31. ledna 2017, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Moje auto získají ti výherci, jejichž správná odpověď dorazí ve stanoveném pořadí (1. Moje auto – 77. odpověď, 2. Moje auto – 111. odpověď, 3. Moje auto – 222. odpověď, 4. Moje auto – 333. odpověď, 5. Moje auto – 444. odpověď, 6. Moje auto – 555. odpověď, 7. Moje auto – 666. odpověď, 8. Moje auto – 777. odpověď, 9. Moje auto – 888. odpověď a 10. Moje auto – 999. odpověď).

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 499. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 500).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce vyhlásíme v následujících dnech.

 

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).