Domů » Články » Velikonoční soutěž: Vyhrajte 3x Coolpad Modena 3x 10400mAh powerbanku

Velikonoční soutěž: Vyhrajte 3x Coolpad Modena 3x 10400mAh powerbanku

Ve spolupráci se značkou Coolpad jsme pro vás připravili soutěž o tři smartphony Modena a tři nadupané powerbanky Big Boy s kapacitou 10 400 mAh. Chcete si na Velikonoce nadělit atraktivní elektroniku? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky, mít trochu štěstí a jedna z šesti lákavých cen může být vaše.

První, druhou a třetí cenu, smartphone Coolpad Modena, získají soutěžící, jejichž správná odpověď bude odeslána 299., 499. a 799. v pořadí. Čtvrtou, pátou a šestou cenu, powerbanku Coolpad Big Boy, získají soutěžící, jejichž správná odpověď bude odeslána 199., 599. a 699. v pořadí.

 

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 25. března 2016, 09:00 a končí po dosažení 799. správných odpovědí, nejpozději však 31. března 2016, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Coolpad Modena získají výherci, jejichž správná odpověď dorazí 299., 499. a 799. v pořadí. Powerbanku Coolpad BigBoy s kapacitou 10400 mAh získají výherci, jejichž správná odpověď bude odeslána 199., 599. a 699. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 299. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 300).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena, výherce jsme vyhlásili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.