Domů » Články » Soutěž: Získejte kompaktní smartphone Sony Xperia E4g

Soutěž: Získejte kompaktní smartphone Sony Xperia E4g

Ve spolupráci se značkou Sony Mobile jsme pro vás připravili vánoční soutěž, ve které můžete získat kompaktní smartphone Xperia E4g s podporou LTE a dlouhou výdrží.

Soutěžte s námi o Sony Xperia E4g, kompaktní smartphone s podporou rychlých datových přenosů LTE, v jehož výbavě dále najdete čtyřjádrový procesor od MediaTeku s taktem 1,5 GHz, 4,7″ IPS displej s rozlišením 540 x 960 px, 1 GB RAM či 8GB interní úložiště, které lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu. Stačí správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

Zadní strana nabízí pětimegapixelový fotoaparát s přisvětlovací diodou, jenž dokáže zaznamenat video ve Full HD rozlišení a nechybí ani více než padesátka speciálních režimů jako například virtuální realita, HDR či sekvenční snímání. Sony Xperia E4g ukrývá baterii o kapacitě 2300 mAh, která telefon udrží při životě dva pracovní dny

A pokud budete na svoji novou Xperia E4g přecházet z jiného zařízení s operačním systémem Android, Windows nebo BlackBerry, aplikace Xperia Transfer vám zajistí bezpečný a snadný přesun dat. Další informace o tomto modelu a nápovědu k soutěžním otázkám najdete na webu SonyMobile.com.

Chytrý telefon Sony Xperia E4g ve stylové černé variantě získá ten, jehož správná odpověď bude odeslána jako 1234. v pořadí.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 5. října 2015, 09:00 a končí po dosažení 1234. správných odpovědí, nejpozději však 31. října 2015, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Sony Xperia E4g získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 1234. v pořadí. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 24 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 1234. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 1235.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž byla ukončena. Výherce jsme oznámili v tomto článku.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).