Sledujte nás na YouTube

Soutěž: S Xiaomimobile.cz do Hong Kongu

Xiaomimobile.cz vyhlašuje velkou podzimní soutěž českého internetu o zájezd do největšího Mi Home na světě v Hong Kongu a o 20 dalších skvělých cen. Zúčastněte se, odpovězte na otázku a sbírejte podporu od svých přátel. Cesta do jedné z největších světových metropolí pro vás může začít právě teď!

Xiaomi_soutez

Výstavy, workshopy, možnost vyzkoušet si to nejnovější od Xiaomi nebo promluvit si přímo s lidmi, kteří tvoří tým Xiaomi. To vše můžete zažít během plně hrazeného zájezdu s Xiaomimobile.cz do největšího „Mi Home“ společnosti Xiaomi v Hong Kongu. Výherce zájezdu obdrží navíc telefon Xiaomi dle vlastního výběru s kompletním českým LTE.

scr

Soutěž probíhá do 30. září 2016, tak neotálejte! Kromě první ceny je ve hře ještě populární fitness náramek Mi Band 2, powerbanka s obří kapacitou 20 000mAh nebo headset na virtuální realitu Xiaomi VR Play. Cenou útěchy je pak praktické programovatelné tlačítko Mi Key. Soutěžit můžete na této stránce!

Redakce

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *