Domů » Články » Soutěž: S Xiaomimobile.cz do Hong Kongu

Soutěž: S Xiaomimobile.cz do Hong Kongu

Xiaomimobile.cz vyhlašuje velkou podzimní soutěž českého internetu o zájezd do největšího Mi Home na světě v Hong Kongu a o 20 dalších skvělých cen. Zúčastněte se, odpovězte na otázku a sbírejte podporu od svých přátel. Cesta do jedné z největších světových metropolí pro vás může začít právě teď!

Xiaomi_soutez

Výstavy, workshopy, možnost vyzkoušet si to nejnovější od Xiaomi nebo promluvit si přímo s lidmi, kteří tvoří tým Xiaomi. To vše můžete zažít během plně hrazeného zájezdu s Xiaomimobile.cz do největšího „Mi Home“ společnosti Xiaomi v Hong Kongu. Výherce zájezdu obdrží navíc telefon Xiaomi dle vlastního výběru s kompletním českým LTE.

scr

Soutěž probíhá do 30. září 2016, tak neotálejte! Kromě první ceny je ve hře ještě populární fitness náramek Mi Band 2, powerbanka s obří kapacitou 20 000mAh nebo headset na virtuální realitu Xiaomi VR Play. Cenou útěchy je pak praktické programovatelné tlačítko Mi Key. Soutěžit můžete na této stránce!

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).