Cena:

Soutěž o 3 pouzdra pro nový iPad od Belkinu dle vlastního výběru

Máte nový iPad a chtěli byste k němu získat originální pouzdro Belkin? Ve spolupráci se společností Sunnysoft jsme pro vás připravili další letní soutěž, ve které jej můžete vyhrát.

Se společností Sunnysoft jsme pro vás připravili soutěž o funkční a designová pouzdra Belkin pro nové iPady. Tato pouzdra váš nový iPad nejen dostatečně ochrání, ale zároveň přidají různé užitečné funkce, jako například automatické zapnutí iPadu při otevření pouzdra, což je velmi šikovné.

   

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.cz a společnost Sunnysoft s.r.o.

2. Soutěž se koná v termínu od 3. července 2012, 06:00 do 10. července 2012, 23:59

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska

4. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerována trojice výherců, které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Sunnysoft s.r.o. souhlas, aby jeho osobní údaje, tedy jméno, příjmení a e-mailovou adresu, zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže kdykoliv vypovědět zasláním e-mailu s žádostí o odstranění z databáze.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 48 hodin od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

 

Soutěž již byla ukončena.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.