Domů » Bleskovky » Nokia hledá Miss & Mistr X, znáte je? (+ soutěž o 20 lístků na koncert Celeste Buckingham)

Nokia hledá Miss & Mistr X, znáte je? (+ soutěž o 20 lístků na koncert Celeste Buckingham)

Vyhlašujeme Nokia X beauty contest, soutěž o desítky telefonů Nokia X a exkluzivní party s Celeste Buckingham. Nominuj svou kámošku na Miss X, nebo svého kluka na Mister X prostřednictvím aplikace Miss X & Mister X, sesbírejte lajky a vyrazte spolu zdarma na VIP party s Celeste Buckingham! Hudební zážitek si vychutnáte 14. července v pražském klubu Retro Music Hall.

Kromě vstupenek na koncert můžete vyhrát i zbrusu nový telefon Nokia X, první smartphone od Nokia s operačním systémem Android. A nejsme žádní troškaři, telefonů rozdáme rovnou desítky! Tak přemýšlej, koho nominuješ, ať se můžeš o prázdninách pochlubit kámošům novým telefonem.

Jsi singl? Nevadí! Nominovat můžeš i úžasnou kamarádku, nebo toho sexy frajera odvedle, na kterého už pěkně dlouho myslíš. Připoj se na Facebooku Nokia Česká republika, otevři tuto záložku, vyhledej FB profil toho, koho chceš nominovat a pošli mu výzvu k účasti v soutěži. Pokud ji přijme, raduj se, jste oba ve hře o zbrusu nové telefony Nokia X i vstupenky na exkluzivní party Celeste Buckingham.

Ted už stačí jediné, dát dohromady kámoše, sdílet a lajkovat soutěžní profil toho, koho jsi nominoval, prostě dělat vše pro to, aby se tvůj vyvolený dostal mezi prvních 300 soutěžních profilů s nejvyšším počtem lajků. Tak pak ty i ten, koho jsi nominovala, obdrží pozvánku na koncert do Retro Music Hall, kde Celeste Buckingham osobně korunuje vítězné duo Miss & Mistr X a předá jim výhru – chytrý telefon Nokia X. Stejný telefon pak obdrží i ti, kteří vítěznou dvojici nominovali.

Že je to málo? Není! Mezi návštěvníky v průběhu večera rozdáme dalších pětadvacet smartphonů Nokia X. Tak pečlivě vyber svého favorita, nominuj jej, sbírej lajky a rovnou vybírej outfit na červencovou párty. Bude to jízda!

Soutěž o 20 lístků pro nejrychlejší

Chceš získat jeden z 20 lístků na koncert rovnou? Pošli nám e-mail se svým jménem na adresu soutez@smartmania.cz, do předmětu napiš Celeste. Lístek vždy získá 10., 20., 30., 40. … až 200. v pořadí. V případě, že chceš svoji šanci na výhru zvýšit, napiš nám do těla e-mailu ještě jméno kámoše, kterého si nominovat přes Facebook aplikaci. Pokud jméno kamaráda vyplníš, tvůj e-mail se bude počítat za dva, takže budeš mít mnohem vyšší šanci získat lístek. A nemusíš se bát, tvoji adresu nebudeme používat pro zasílání reklamy, použijeme ji pouze a jenom pro potřeby téhle soutěže.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).