Domů » Články » Soutěž o dva vstupy na konferenci Mobile Internet Forum 2016

Soutěž o dva vstupy na konferenci Mobile Internet Forum 2016

Ve čtvrtek 3. listopadu se koná v pořadí již 9. ročník konference Mobile Internet Forum 2016, jejíž mediálním partnerem je také SMARTmania.cz. Ve spolupráci s TUESDAY Business Network & Internet Info s.r.o. jsme pro vás připravili soutěž o dva vstupy na konferenci (standardní cena vstupenky je 4 950 Kč bez DPH). Celá akce se uskuteční v konferenčním centru City (Na Strži 1702/65, Praha 4). Pro získání jedné ze vstupenek stačí pouze vyplnit soutěžní formulář. Výhru získá ten, jehož správná odpověď dorazí 30. a 50. v pořadí.

Mobile Internet Forum

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 24. října 2016, 13:00 a končí po dosažení 50. správných odpovědí, nejpozději však 26. října 2016, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázku a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. První vstupenku získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 30. v pořadí. Druhou vstupenku získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 50. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 1 dne od skončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 24 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 30. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 31).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Vyhlášení výherců (27. 10. 2016)

Volný vstup na akci získávají Martin Špaček & Ondřej Peroutka. Výhercům gratulujeme.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).