Domů » Bleskovky » SophieLens pro Windows Phone: Instagram v podání Nokie

SophieLens pro Windows Phone: Instagram v podání Nokie

Finská společnost Nokia nabízí majitelům telefonů z řady Nokia Lumia exkluzivní aplikace, které si majitelé konkurečních značek nemohou užít. Tentokrát je vše ale jinak, Nokia pro své zákazníky nabízí aplikaci, která je v placené verzi k dispozici všem majitelům telefonů s operačním systémem Windows Phone 8. Tuto aplikace Nokia nabízí zdarma ve své sekci Windows Phone Store.

 

Aplikace SophieLens umožňuje pořizovat fotografie upravené filtrem. Uživatelé Windows Phone tak nemusejí čekat na Instagram, který stále nepodporuje tuto platformu a mohou si fotografie upravit například touto aplikací. Výhodou je, že výsledek použitého filtru vidíte ještě před samotným pořízením snímku díky živému náhledu a nemusíte tedy aplikovat filtr až na hotovou fotografii, jak umožňují konkurenční aplikace.

-

Majitelé Lumií si aplikaci SophieLens mohou stáhnout skrze Nokia Collection. K dispozici (pro všechny) je také Pro verze, která se prodává za 1,29 USD.

Tomáš Kápl

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.

8 komentářů

 1. Skvele. Tak dlouho se vylepsovaly fotoaparaty v mobilech, tak dlouho se zvysoval vykon procesoru, az mohly nastoupit aplikace, ktere ty krasne, ostre fotky opet znici.

  Kdyz chci delat hnusne fotky, staci mi VGA fotoaparat…

  • A niekto ti káže tie aplikacie používat? Na Instagrame je tiez možnost nepoužívat filtre a nahrávat aplikacie v pov.rozliseni…

 2. Deverczsk (neregistrovaný)

  Spíše by mne zajímalo,proč stále jsou aplikace jen na Lumie , u androidu nikdo nerozlišuje,jestli jde o HTC nebo Nexus a app , jde stáhnout i tak,ale tohle se mi zdá jako zvýhodňování Nokie oproti ostatním zařízením s WP8, chápu,že Microsoft má s Nokii uzavřenou smlouvu na určitou originalitu,ale zdá se mi jí dost.

  • Pockej Nokia si tyto aplikace vyviji sama,takze to neni zadne zvyhodnovani a neni duvod to davat ostatnim.Ostatni vyrobci maji take moznost vylepsovat a vyvijet vlastni aplikace,ale kaslou na to.

  • HTC i Samsung maji take vlastni aplikace a nedavaji je vsanc ostatnim,to ze jich maji malo a zadne nove zajimave nevyviji je jejich problem.

  • Deverczsk: Nejspíš se to ostatním výrobcům tolik nevyplatí pro těch 10 telefonů s WP co prodají a Nokia nemá na výběr :D

  • Vnavratil (neregistrovaný)

   Otazka podle me je, proc vubec MS neusiluje o vydani aplikaci jako Instagram pro svoji platformu. Takhle si kazdy vyrobce na WP bude zbytecne delat svoje aplikace.

  • Vnavratil (neregistrovaný)

   Imho netusim, proc by se vyrobce HW mel tlacit do vyvoje aplikaci pro nejakou platformu. Tohle by mel zarizovat MS a ne vyrobci mobilnich telefonu..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).