SophieLens pro Windows Phone: Instagram v podání Nokie

Finská společnost Nokia nabízí majitelům telefonů z řady Nokia Lumia exkluzivní aplikace, které si majitelé konkurečních značek nemohou užít. Tentokrát je vše ale jinak, Nokia pro své zákazníky nabízí aplikaci, která je v placené verzi k dispozici všem majitelům telefonů s operačním systémem Windows Phone 8. Tuto aplikace Nokia nabízí zdarma ve své sekci Windows Phone Store.

 

Aplikace SophieLens umožňuje pořizovat fotografie upravené filtrem. Uživatelé Windows Phone tak nemusejí čekat na Instagram, který stále nepodporuje tuto platformu a mohou si fotografie upravit například touto aplikací. Výhodou je, že výsledek použitého filtru vidíte ještě před samotným pořízením snímku díky živému náhledu a nemusíte tedy aplikovat filtr až na hotovou fotografii, jak umožňují konkurenční aplikace.

-

Majitelé Lumií si aplikaci SophieLens mohou stáhnout skrze Nokia Collection. K dispozici (pro všechny) je také Pro verze, která se prodává za 1,29 USD.

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku