Domů » Bleskovky » Sony Xperia XZ Premium se nově obléká do bronzově-růžové barvy

Sony Xperia XZ Premium se nově obléká do bronzově-růžové barvy

Společnost Sony na veletrhu MWC v Barceloně představila jeden z nejlepších smartphonů současnosti – Xperii XZ Premium. Ta uživateli nabídne vysoký výkon zajištěný čipsetem Qualcomm Snapdragon 835, ultrajemný 4K displej, fotoaparát se schopností zaznamenávat video až v 960 snímcích za vteřinu a v neposlední řadě také voděodolné tělo s líbivým designem.

Sony Xperia XZ Premium: Snapdragon 835, 4K HDR displej a slow motion v 960 fps

Dosud byla Xperia XZ Premium nabízena pouze ve dvou barevných variantách Luminous Chrome a Deepsea Black, nyní japonský výrobce přihazuje třetí barvu, kterou ocení spíše ženské publikum – Bronze Pink.

https://twitter.com/sonyxperia/status/856408670967660544

Telefon se po hardwarové stránce nijak neliší od původního modelu, dostupný má být na konci letošního června, bohužel zatím nevíme, zda se tato informace týká i českého trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

 1. Nádherný kousek železa (nemám namysli tuto barvu).Tento telefon se dostal po hlasovani dokonce na prvni misto jako nejlepsi telefon Best flagship H1 2017.Na druhém místě se umístil Samsung Galaxy 8.

  • Telefon je to nádherný, to souhlasím, nicméně prostě je vidět, že je to stále Sony. Prodávat se bude někdy za sto let, kdy už o to nebude mít nikdo zájem. Foťáku u Sony už taky nevěřim, vždycky tisíc keců a pak bída, na to, že používají svoje vlastní čipy… a pak nesmysly typu 4K displej apod. Kdyby to radši prodávali co nejdřív. Věčná škoda.

   • Jj, to pozdni vydani/prodej a nacasovsni je opravdu nestastne.Na fotak jsem zvedavy, byla to vzdy bolistka.

   • Podívej se na srovnání S7 vs XZ ve focecí za dne nemá S7 šanci + Stabiliazce lepší u XZ nesrovnatelně. Jenom omíláte dokola ty samé h0vna.

  • Hlasovanie je vzdy o dojmoch, nie o pojmoch. Uz sa ten smartfon predava a bol zrecenzovany, ze bol ohodnoteny ako najlepsi mobil h1 2017???

 2. Recenze ještě nejsou, někde jsem četl že zatím vypadá hodně dobře. Tak uvidíme

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).