Domů » Bleskovky » Sony chystá chytrý náramek: V hlavní roli zakřivený displej

Sony chystá chytrý náramek: V hlavní roli zakřivený displej

Díky nedávnému hackerskému útoku na společnost Sony Pictures Entertainment světlo světa spatřily nejen nové rendery chystané Xperie Z4 (více informací), ale v dokumentaci se objevily také obrázky chytrého náramku. Ten by měl disponovat zakřiveným displejem a k dispozici by měl být v celé řadě barevných variant. Na řemínku se kromě jiného nachází i ovládací tlačítko, které může fungovat buď jako doplněk k dotykovému displeji, případně jako přepínač jednotlivých režimů (možné je také to, že zobrazovací panel nebude dotykový).

V tuto chvíli nevíme, kdy Sony tento náramek představí. Jako reálný se jeví začátek ledna při příležitosti konání veletrhu CES, ale stejně tak se můžeme dočkat až v březnu na barcelonském MWC. Sony pravděpodobně sáhne po vlastním systému, který bude možné propojit s telefony s Androidem. Jisté je v tuto chvíli to, že na Sony na CESu představí právě nový vlajkový model Xperia Z4 s jehož uvedením na světový trh se počítá v květnu 2015.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. Super, pěkné, každý večer na nabíječce – to zase tak super asi nebude

    • JaroB (neregistrovaný)

      môžeš mi napísať ktorý nositeľný od SONY nabíjaš každý večer??? SW2 3-4dni, SW 3 2-3dni, smartbandTalk ešte nemám odskúšané ale vzhľadom na e-ink displej to bude tak isto 3-4dni …a na rozdiel od ostatných výrobcov u SONY nepotrebuješ žiaden dementný dock …každý má USB takže …

    • Přesně tak, konkrétně Smartband Talk má velice kladnou odezvu od uživatelů a to 4-5 dní.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).