Sonos se vyjádřil k očekávanému subwooferu. Kdy bude představen?

sonos ray 3

Před několika dny populární výrobce audio techniky představil nový soundbar Sonos Ray. Již delší dobu se spekuluje také o levnějším subwooferu, který by tento soundbar mohl doplnit. A některé informace o chystaném modelu Sub Mini už unikly i samotnému Sonosu. Magazín TechRadar nyní oslovil přímo Brandona Holleyho z produktového oddělení firmy Sonos.

Sonos Sub mini
Neoficiální render Sonos Sub Mini

Holley na dotaz ohledně subwooferu odpověděl, že aktuálně není co představit: „Zvažujeme velké množství produktů a ohledně subwooferu máte určitě pravdu. Sonos Ray by se subwooferem jistě zněl skvěle, ale aktuálně opravdu není co odhalovat.“

SubGen3LivingRoom
Sonos Sub 3. generace

Jediný subwoofer v nabídce společnosti s označením Sonos Sub byl představen již před deseti lety a aktuálně můžete zakoupit jeho třetí generaci, která byla uvedena na trh zhruba před dvěma roky. S cenou okolo 20 tisíc Kč se jedná o poměrně drahý špás a ti, kteří mají menší obývací pokoj a nepotřebují takový výkon, mají smůlu.sonos sub whiteNepřehlédněte

Sonos Sub recenze: stylovka s masivními basy

Ačkoliv Sonos blížící se představení nového produktu popírá, některé informace ohledně novinky už unikly a díky The Verge vznikl také render. Sub Mini by měl mít tvar válce a design většího modelu připomíná především díky otvoru ve středu. Samozřejmě by ale měl být o poznání menší a také lehčí. Ačkoliv se představení patrně nedočkáme během nadcházejících týdnů, zářijová IFA v Berlíně by už alespoň základní informace přinést mohla.

Autor článku
Adam Bělunek
Baví mě Apple, kvalitní audio-video technika a obecně chytrá řešení, která fungují. Volné dny se snažím trávit na kole v bikeparcích a trailcentrech, nebo na horách s batohem na zádech. Užívám si dobrou hudbu, občas zajímavou knihu a rád cestuji.

Kapitoly článku