Domů » Bleskovky » Smarty.cz jako první nabízí červený Samsung Galaxy S III

Smarty.cz jako první nabízí červený Samsung Galaxy S III

Hurá! Sytě rudá jako žádná druhá je první k mání v e-shopu Smarty.cz! Vlajková loď Samsungu se znovu předvádí v celé své kráse, tentokrát v nevšední barvě. Pekelně rychlá díky čtyřjádrovému procesoru 1,4 GHz, všeho schopná při bleskovém natáčení videa ve Full HD, žádoucí v překrásném, přírodou inspirovaném 8,6 mm tenkém těle, komunikativní prostřednictvím 4,8“ AMOLED displeje i hlasového ovládání. Cokoliv chcete, to stačí říct. Samsung Galaxy S III Garnet Red na Smarty.cz? Stačí říct.

- - -

- - -
Samsung Galaxy S III v červené „Garnet Red“ barvě

- - -

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

9 komentářů

  • Mighty (neregistrovaný)

   Proč fuj? Mně se líbí, čekal jsem nějakou jedovatou barvu ale ta červená je sympatická. Docela o něm přemejšlím, ještě teda počkám jestli nezlevní One X ale kdyžtak bych ho vzal. Nebude pro čtenáře smartmanie nějaká sleva?

  • Sleva? Byla by prima nějaká soutěž o něj :)

  • MIGHTY: Ja kdyz vidim cerveny plast, tak mi to pripomina nekvalitni polske hracky :D

 1. Fanboy (neregistrovaný)

  týjo, čekal sem že to bude hnus. ta červená se mi nejmíň líbila z fotek od Sungu, ale ono to vypadá docela pěkně. pro holky asi docela stylovka.

  • Rvr (neregistrovaný)

   Pro holky takova placka? Hhhhh no mozna pro nejakou mamutku.

  • RVR: Divil byste se, ale třeba v Anglii je tohle dost populární telefon a vidět ho u holky není nic neobvyklýho. Ani to nevypadá zle, mě to u holky příjde jako + :D

  • I Peake zahodila iPhona a pořídila si sgs3.

  • Peake ať si de třeba do peači…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).