Smarty.cz jako první nabízí červený Samsung Galaxy S III

Hurá! Sytě rudá jako žádná druhá je první k mání v e-shopu Smarty.cz! Vlajková loď Samsungu se znovu předvádí v celé své kráse, tentokrát v nevšední barvě. Pekelně rychlá díky čtyřjádrovému procesoru 1,4 GHz, všeho schopná při bleskovém natáčení videa ve Full HD, žádoucí v překrásném, přírodou inspirovaném 8,6 mm tenkém těle, komunikativní prostřednictvím 4,8“ AMOLED displeje i hlasového ovládání. Cokoliv chcete, to stačí říct. Samsung Galaxy S III Garnet Red na Smarty.cz? Stačí říct.

- - -

- - -
Samsung Galaxy S III v červené „Garnet Red“ barvě

- - -

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

9 komentářů

 1. esaras (neregistrovaný)

  Fuuuuuuuuuuj

  • Mighty (neregistrovaný)

   Proč fuj? Mně se líbí, čekal jsem nějakou jedovatou barvu ale ta červená je sympatická. Docela o něm přemejšlím, ještě teda počkám jestli nezlevní One X ale kdyžtak bych ho vzal. Nebude pro čtenáře smartmanie nějaká sleva?

  • Termiks (neregistrovaný)

   Sleva? Byla by prima nějaká soutěž o něj :)

  • esaras (neregistrovaný)

   MIGHTY: Ja kdyz vidim cerveny plast, tak mi to pripomina nekvalitni polske hracky :D

 2. Fanboy (neregistrovaný)

  týjo, čekal sem že to bude hnus. ta červená se mi nejmíň líbila z fotek od Sungu, ale ono to vypadá docela pěkně. pro holky asi docela stylovka.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *