Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Služba Najít iPhone zachraňuje životy. Ženu varovala před příchodem útočníka

Služba Najít iPhone zachraňuje životy. Ženu varovala před příchodem útočníka

Služba Najít iPhone je sice primárně určená pro nalezení ztraceného či odcizeného zařízení, v některých případech ovšem může zachraňovat životy. To se stalo také v případu vraždy Catherine Taylorové jejím bývalým manželem Jamesem. Dvojice se několik dní před vraždou pohádala kůvli automobilu, přičemž Catherine hledala po hádce, kterou řešila také policie, útočiště u svého syna. Žena svého bývalého muže sledovala skrze funkci Najít iPhone díky společnému tarifu za účelem nalezení odcizeného vozidla, které bylo důvodem celého sporu.

Najít Phone

V sobotu večer tak mohla zjistit, že se bývalý manžel pohybuje poblíž synova domu, načež mohla synovi říct, aby zavolal policii. Krátce po obdržení informace slyšel syn rozbité sklo, řev a výstřely. Když se vydal zjistit, co se děje, našel Jamese Taylora, jak stojí s puškou nad bezvládným a zkrvaveným tělem Catherine. V tom momentě se James pokusil rychle znovu nabít pušku a vystřelit na svého nevlastního syna, který se s ním pustil do rvačky.


Najít Phone

Nebýt funkce Najít Phone, patrně by zemřeli oba

Při příjezdu policie na místo činu nalezli Jamese Taylora znehybněného jeho nevlastním synem. Taylor byl poté obviněn z vraždy, nepovoleného vniknutí do domu, vloupání prvního stupně, pokusu o vraždu, nelegálního držení zbraně a útoku třetího stupně. Kauce byla stanovena na 2 miliony dolarů a soud proběhne 19. února. Ačkoli tento případ neskončil zrovna šťastně, díky funkci Najít iPhone byl zachráněn alespoň jeden lidský život.


Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Brumbal
Anonym
Brumbal

Jirko, xzeit a dalsi alterega…. Apple! Trhej!

Tedy
Uživatel
Tedy

Brumbále překvapils, jsi první :D v 80p tady bývá ten první :P K tématu u Google by se to mohlo takhle udát také, tuto funkci má taktéž, u microsoftu si jistý nejsem, žádnu lumii s mobilními win, jsem už déle jak dva roky nedržel v ruce. Každopádně je to užitečné, já třeba nedám dosupustit na google služby, vše je to propojené a v případě map a funkce „Moje časová osa“ mi to jednou zachránilo před 1000kč pokutou. Na firmu přišla fotka z úsekového radaru v říčanech, ted již bývalý šéf na mě vyběhl že jsem to byl určitě já, že… Číst vice »

xzeit
Uživatel
xzeit

Sis přečetl jen nadpis ne? :-) Co k tomuto říct, tak žena sledovala někoho a? To můžu mít taky sdílení polohy, to u WM a Androidu není žádný problém ne? Nebo je to něco extra? :-)

uni
Uživatel
uni

No jak ti někteří opakovaně ukazují, tak co je problém obecně je vlastně problém jen u Apple. Naposledy např. snímání obrazovky. Ale rozhodně nejen toto. Tak na to narážel:)

xzeit
Uživatel
xzeit

Jaké snímání obrazovky? Teď vůbec nevím, o čem to píšeš :-)

Brumbal
Anonym
Brumbal

Jirkovo alterego pribehlo jak pes! :-D

xzeit
Uživatel
xzeit

Brumbal (neregistrovaný): To spíš u tebe to vypadá, že beze mě a Jirky nemůžeš být :-)

Brumbal
Anonym
Brumbal

Clovek si Vas vodi jako psy na voditku, cely den jiz nekolik let refreshujete komentare a Vase nekonecne prskani na spotrebni zbozi uz je takove zdejsi panorama. Me to celkem bavi, kdyz delate co chci :-)

xzeit
Uživatel
xzeit

Brumbal (neregistrovaný): Jo tak, takže když sladuješ, jak to tady čekujeme, co děláš ty? My nepotřebujeme refresh, my na to máme SW.

Brumbal Beke
Anonym
Brumbal Beke

Kdyz se mi chce, nudim se, staci rypnout a pribehnete jak pejsci.

uni
Uživatel
uni

xzeit: [odkaz]

xzeit
Uživatel
xzeit

uni: Tak tam nemám ani jeden příspěvek :-) Ani jsem to nečetl, přečtu.

Stevik
Uživatel
Stevik

Jsem rád, že pomocí funkce „Najít telefon“, kterou má většina chytrých telefonů, byl zachráněn lidský život ;-)

Sestra
Anonym
Sestra

Já jsem taky ráda. Zřím tě.

Otec
Anonym
Otec

Zřím tě.

Matka
Anonym
Matka

Zřím tě.

Martin123
Uživatel
Martin123

A? Co my s tím a s touhle informací? To jen děláte reklamu na iCrap nic víc.