Sluchátka Realme Buds Air 3: s ANC, výdrží až 30 hodin a příznivou cenou

realme buds air 3 sluchatka

Realme na veletrh MWC v Barceloně nepřivezlo jen modelovou řadu Realme GT 2 (první dojmy z varianty Pro), ale také nové bezdrátové špunty Realme Buds Air 3, u kterých výrobce s použitím dobíjecího pouzdra slibuje celkovou výdrž až 30 hodin. Nezapomnělo se ani na odolnost vůči stříkající vodě díky stupni krytí IPX5 a aktivní potlačení hluku.

A u ANC zůstaneme. Tento model prý nabízí vůbec nejúčinnější potlačení ze všech sluchátek výrobce, a to až o 42 dB. O eliminaci okolních rušivých zvuků se stará dvojice mikrofonů a díky softwarové technologii De-wind by vše mělo fungovat i ve větrném prostředí, kdy obvykle kvůli vibracím membrány dochází k narušení zvuku.

realme buds air 3

Třicetihodinové výdrže sluchátka dosáhnou v případě, že ANC bude deaktivováno a budete je opětovně dobíjet z dodávaného pouzdra. S aktivním ANC se v součtu dostanete na 22 hodin. Na jedno nabití (bez pouzdra) Realme Buds Air 3 se zapnutým aktivním potlačením hluku vydrží okolo 5,5 hodin, což není vůbec špatné. Už 10 minut v nabíjecím pouzdře vám navíc zaručí 100 minut poslechu. Alespoň tak to uvádí výrobce. Jakmile se nám sluchátka dostanou do redakce, samozřejmě tyto hodnoty ověříme. Akumulátor v pouzdře je každopádně možné dobíjet skrze USB-C.

realme buds air 3 2

V útrobách Realme Buds Air 3 se nachází 10mm měnič s dynamickým zvýrazněním basů. Sluchátka podporují zvukové kodeky AAC a SBC – AptX bohužel chybí. S telefonem komunikují skrze Bluetooth ve verzi 5.2. Co ale výrobce v oficiálních specifikacích bohužel neuvádí je frekvenční rozsah.

realme buds air 3 3
Realme Buds Air 3 se budou prodávat ve dvou barvách

Sluchátka budou dostupná ve dvou barevných variantách: modré a bílé. Na českém trhu by se měla objevit ještě v průběhu března za doporučenou cenu 1 499 Kč včetně DPH.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku